Reklama

Reklama

Mieczysław Szcześniak już tak nie wygląda! Zobacz nowe zdjęcie muzyka!

Swego czasu zdobył ogromną popularność, jednak ostatnią płytę wydał w 2016 roku i dziś rzadko się pokazuje. Co się stało z Mietkiem Szcześniakiem? Jak wygląda dziś?

Mieczysław Szcześniak już tak nie wygląda

Mieczysław Szcześniak ma na swoim koncie Bursztynowego Słowika, trzy Fryderyki i kilka hitów, takich jak "No co ty na to?" (sprawdź!). Zaśpiewał w duecie z Edytą Górniak piosenkę "Dumka na dwa serca" (posłuchaj!) do filmu "Ogniem i mieczem". Reprezentował również Polskę podczas 44. Konkursu Piosenki Eurowizji w Jerozolimie w 1999 roku z piosenką "Przytul mnie mocno" (zobacz!).

Reklama

Nagle jednak jego kariera przygasła, Szcześniak przeprowadził się na wieś, zaczął się coraz rzadziej pojawiać w mediach, a od 2016 roku nie wydał nowej płyty. Ostatnia w dorobku wokalisty to album "Nierówni".

Artysta na tyle broni swojej prywatności, że niechętnie korzysta z social mediów i nie udostępnia tam zbyt wielu fotografii swoich ani rodziny. Zaskoczył ostatnio swoich fanów, wrzucając zdjęcie z Igorem HerbutemMateuszem Krautwurstem. Zobaczcie, jak się zmienił!

W komentarzach nie brakuje pytań o najbliższe koncerty oraz o to, co dzieje się z muzykiem.

"Człowieku dlaczego cię nie widać ? Nie słychać?", "Mietku, kiedy koncert? Przylecę!", "Panie Mietku uwielbiam Pana piosenki. Czekam z utęsknieniem na spotkanie z Panem podczas koncertu" - piszą fani.

Szcześniak przygotowuje się teraz do trasy "3. Tribute to", podczas której wystąpi obok m.in. Krzysztofa i Wojtka Cugowskich, Patrycji Kazadi, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona. Podczas koncertów artyści wykonają piosenki nieżyjących już legendarnych wykonawców, m.in. Michaela Jacksona, Freddiego Mercury (Queen), Whitney Houston, Chestera Benningtona (Linkin Park), Jimiego Hendrixa, czy Ryszarda Riedela (Dżem).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mieczysław Szcześniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje