Mick Fleetwood Band: "Something Big"

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

Zespół Mick Fleetwood Band wydaje wkrótce płytę "Something Big". Przy produkcji albumu z liderem, Mickiem Fleetwoodem, pracował nie tylko John McVie, współzałożyciel grupy Fleetwood Mac, ale też jej były członek Jeremy Spencer.

Fleetwood Mac
Fleetwood Mac 

Płyta ukaże się 27 września w Wielkiej Brytanii i dzień później w Ameryce Północnej. Większość najważniejszych partii wokalnych nagrał Todd Smallwood, który jest również współproducentem materiału.

Napisał on także teksty do wszystkich piosenek, z wyjątkiem przeróbki "Looking Into You" Jacksona Browne'a. Na największą uwagę zasługuje bez wątpienia utwór "No Borders".

Jeremy Spencer był stałym członkiem zespołu Fleetwood Mac i niespodziewanie odszedł od grupy w 1971 roku, podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Podobno powiedział kolegom, że musi wyjść na chwilę do kiosku po gazetę... i już nie wrócił.

Później okazało się, że odejście spowodowane było przyłączeniem się artysty do grupy religijnej Dzieci Boga.

Jeremy nie spotkał się z muzykami zespołu aż do momentu, w którym postanowili nagrać płytę firmowaną nazwą Mick Fleetwood Band.

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Przejdź na