Reklama

Reklama

Michał Szpak z fatalnymi wieściami dla fanów. "Nie mogłem jeść i spać"

Michał Szpak opublikował na swoim Instagramie zabawne nagranie. To, co tam przekazuje, nie spodoba się jednak jego fanom.

Michał Szpak opublikował na swoim Instagramie zabawne nagranie. To, co tam przekazuje, nie spodoba się jednak jego fanom.
Michał Szpak przełożył premierę albumu "Nadwiślański mrok" /Jacek Kurnikowski /AKPA

"Mamy jedno życie w tej postaci i nie rozumiem ludzi, którzy nie chcą w nie ingerować. Wybierają bezpieczne życie. To nie jest moja droga" - mówi Michał Szpak w "Kulisach sławy" w programie "Uwaga! TVN". Wtedy też zapowiedział, że płyta "Nadwiślański mrok" ukaże się 26 listopada, w dzień 32. urodzin wokalisty.

Album promowany jest alter ego Michała Szpaka o nazwie JowiszJa. Do tej pory poznaliśmy m.in. piosenki "Hiob (Preludium)", "Halo wodospad" (posłuchaj!) i "(Mrok) Warszawianka".

Reklama

Michał Szpak i "Nadwiślański mrok". Kiedy premiera?

W ostatnim nagraniu wokalista poinformował, że jest zmuszony przełożyć premierę albumu. W wideo rozmawia ze swoim alter ego - JowiszJa - które podpowiada mu, żeby przesunął termin na marzec lub kwiecień. "Kochani. Czułem to od dawna. Odbierałem wibracje, dostawałem sygnały. Nie mogłem jeść, nie mogłem spać. Było dziwnie" - zaczął Szpak w swoim poście. "Kiedy pierwszy raz usłyszałem w radio "All I want for Christmas" dostałem dreszczy" - dodał.

"I wtedy pojawiła się ona. JowiszJa. Jak zawsze, dokładnie wtedy, kiedy potrzebuję kosmicznego wsparcia. Razem podjęliśmy decyzję o ZMIANIE DATY PREMIERY. Pragnę dla siebie i dla was wiosennej energii" - pisał dalej. "Pragnę jasności i nie chce mi się konkurować z Mariah. Nie potrafię w drugie miejsca;) Niech tak się stanie, karty powiedziały" - wyjaśnił.

Fani wsparli swojego idola. "Na Twoją płytę warto czekać, więc byle do wiosny .Podziwiam kreatywność", "Super sobie to wymyśliłeś, na wesoło najlepiej. A na płytę poczekamy, może być i do wiosny", "Zawsze mówię, że na piękne rzeczy, wartościowe rzeczy, warto jest czekać. Zatem poczekam. Najważniejsze, żebyś Ty poczuł, że jest to ten moment" - komentowali. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy