Reklama

Reklama

Michał Szpak po Złotym Opolu: Nagroda nie powinna być moja

Michał Szpak został okrzyknięty największym zwycięzcą tegorocznego Festiwalu w Opolu. Wokalista zwyciężył zdobył SuperJedynkę oraz nagrodę Grand Prix Publiczności na koncercie Złote Opole.


Michał Szpak w sobotę zwyciężył SuperJedynkę w kategorii SuperArtysta, pokonując Korteza. Na koncercie wręczono mu również wyróżnienie zdobyte dzięki singlowi "Color of Your Life", który pokrył się platyną.

W niedzielę Szpak dzięki utworowi "Jesteś bohaterem" zdobył Grand Prix Publiczności na koncercie Złote Opole 2016. Wokalista pokonał m.in. DodęJustynę Steczkowską, ale i takie gwiazdy, jak Krystyna Prońko oraz Halina Frąckowiak.

Artysta nie krył zaskoczenia ze zwycięstwa. Podkreślał to również w pierwszym wywiadzie:

Reklama

"Występując w tak ogromnym zespole ludzi, którzy są już w zasadzie legendami, tak jak Maryla Rodowicz, Krystyna Prońko i Ryszard Rynkowski, to uważam, że nie do mnie powinna trafić ta nagroda. Powinna iść do rąk legendy polskiej muzyki. Ale jest mi ogromnie miło, że ludzie oddali na mnie głos, że pokochali moją piosenkę i pozwolili mi wygrać" - powiedział Szpak w rozmowie z reporterami. 

Przypomnijmy, że Michał Szpak w tym roku był reprezentantem Polski na Eurowizji. Wokalista zajął ostatecznie 8. miejsce, a 3. w głosowaniu publiczności w całej Europie.

Zobacz klip "Jesteś bohaterem":

Sprawdź tekst piosenki "Jesteś bohaterem" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | Opole 2016 | Festiwal w Opolu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje