Reklama

Michael Jackson wciąż żyje? Powraca popularna teoria spiskowa

Fani Michaela Jacksona znów żyją teorią spiskową, która mówi, że król popu nadal żyje. W sieci zawrzało.

Pojawiają się teorie, że Michael Jackson wciąż żyje

Powraca popularna teoria spiskowa dotycząca śmierci Michaela Jacksona (sprawdź!).

Reklama

Wszystko za sprawą wpisu, który pojawił się na Twitterze, za którym rzekomo miała stać organizacja Anonymous

Internauci szybko zorientowali się, że tweet mówiący o tym, że Michael Jackson nie umarł, został opublikowany z fałszywego konta, które podszywa się jedynie pod Anonymous. 

Tyle jednak wystarczyło, by dać fanom króla popu pretekst do dalszych spekulacji na temat jego rzekomo sfingowanej śmierci.

Teoria, jakoby Michael Jackson miał sfingować swoją śmierć, powraca regularnie już od wielu lat. Istnieje spore grono osób, które głęboko wierzą, że król popu nie umarł 25 czerwca 2009 roku. 

Przypomnijmy, że według oficjalnych informacji powodem śmierci Jacksona było zatrzymanie akcji serca. Do jego śmierci miały doprowadzić m. in. błędy lekarskie i uzależnienie króla popu od silnych leków przeciwbólowych.

Według teorii spiskowej Michael Jackson miał natomiast upozorować swoją śmierć. Jedni twierdzą, że powodem były jego ogromne długi, inni natomiast, że Jackson nie chciał wyruszać w zaplanowaną już trasę koncertową, ponieważ wiedział, że może być dla niego zbyt wyczerpująca. 

Jackson po swojej śmierci miał być widywany w wielu miejscach w Europie, m. in. w Danii, Norwegii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy Szwajcarii. 

Ponadto kilka lat temu głośno było o fotografii opublikowanej przez córkę wokalisty, na której zdaniem niektórych widać było żywego Michaela - siedem lat po jego śmierci. Na zdjęciu opublikowanym przez Paris, na którym 18-latka pozuje na przednim siedzeniu samochodu, w tle ma być bowiem widoczny sam król popu - wciąż żywy i w lepszej formie, niż mogłoby się to wydawać.

Maria Staroń

INTERIA/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje