Reklama

Reklama

Me And That Man z nowym teledyskiem "Ain't Much Loving"

Sprawdźcie "walentynkową" propozycję Me And That Man - projektu Nergala z grupy Behemoth i Johna Portera.

Sprawdźcie "walentynkową" propozycję Me And That Man - projektu Nergala z grupy Behemoth i Johna Portera.
Na czele Me And That Man stoją John Porter i Nergal /fot. Oskar Szramka /materiały promocyjne

Oprócz lidera grupy BehemothJohna Portera w zespole Me And That Man występują w nim Wojtek Mazolewski (bas, kontrabas) i Łukasz Kumański (instrumenty perkusyjne).

Grupa zadebiutowała singlem w dwóch wersjach językowych - polskiej ("Cyrulik Jack") i angielskiej ("My Church Is Black"). Autorami nagrania są Nergal (muzyka) i Olaf Deriglasoff (tekst).

Kolejną zapowiedzią debiutanckiej płyty "Songs Of Love And Death" jest utwór "Ain't Much Loving". Album ukaże się 24 marca nakładem Cooking Vinyl (świat) i Wydawnictwa Agora (Polska).

Reklama

"'Ain't Much Loving' opowiada o drodze na jaką decydujemy się, podejmując dojrzałe życiowe decyzje. Droga ta jest niekoniecznie prosta, niekoniecznie łatwa, brakuje na niej rodziców, którzy otoczyliby nas swoją miłością i prowadzili za rękę. Jesteśmy sami i bierzemy pełną odpowiedzialność za decyzje, które podejmujemy... no i znowu ta miłość. Często jej nie ma... a jeśli się pojawia to i tak jej nie rozumiemy, mimo usilnych starań" - mówi Adam Nergal Darski, który jest autorem muzyki i tekstu do "Ain't Much Loving".

Za teledysk odpowiada Darek Szermanowicz i Grupa13, która ma w dorobku klipy dla m.in. Behemotha, a także dla czołówki nie tylko polskiej sceny muzycznej.

Sprawdź tekst utworu "Ain't Much Loving" w serwisie Teksciory.pl!

"Projekt Me And That Man to dwóch samotnych facetów, którzy znaleźli się w miejscu, w którym nie byli nigdy wcześniej, którzy nagle poznają się i podają sobie ręce. To pokazuje, jak muzyka zbliża: dwóch zupełnie obcych ludzi rozpoczyna wspólną, artystyczną przygodę. Nie było to łatwe, ale obydwaj  zdecydowaliśmy, że nie pójdziemy na żadne kompromisy, które są nieodłącznym niebezpieczeństwem każdej muzycznej współpracy. Na szczęście wiemy, że w tym przypadku, tym lepiej dla nas" - podkreśla John Porter.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL