Reklama

Reklama

Mata gościem na koncercie Young Leosi. Przefarbował się na różowo

We wtorek końca dobiegła zimowa trasa Young Leosi. Podczas spektakularnego finału na Towarze towarzyszyło jej kilku gości specjalnych. Wśród nich zjawił się Mata, który zaprezentował się w różowych włosach.

We wtorek końca dobiegła zimowa trasa Young Leosi. Podczas spektakularnego finału na Towarze towarzyszyło jej kilku gości specjalnych. Wśród nich zjawił się Mata, który zaprezentował się w różowych włosach.
Mata wystąpił na koncercie Young Leosi /Łukasz Kalinowski /East News

Finał "Hulanki Tour" - trasy Young Leosi - odbył się 21 grudnia w Warszawie. Młoda raperka, wokalistka i DJ-ka zagrała na wypełnionym po brzegi Torwarze (koncert został wyprzedany).           

"Już jutro zagram koncert na Torwarze, jest to dla mnie niesamowicie ważny moment. Nigdy w życiu nie spodziewałabym się, że po pierwszym albumie - w zasadzie Epce wyprzedam tyle koncertów, na czele z tak dużym obiektem jak Torwar. Niektórzy raperzy pracują na to całe życie - mi udało się to w rok" - pisała  na Instagramie Young Leosia.

Raperka zdecydowała się przeznaczyć wszystkie wpływy z biletów na szczytny cel i pomóc młodym dziewczynom.

Reklama

"Nie stałam się z tego powodu próżna i nie biorę swoich przyszłych sukcesów za pewnik, wiem że dalej muszę bardzo ciężko pracować. Dlatego jestem wdzięczna za to co mam dzisiaj, a to co będzie jutro przyjmuję z pokorą. Znalazłam się w takiej sytuacji, że teraz to ja jestem w stanie pomagać innym osobom. Dlatego we współpracy z partnerem mojej trasy CCC i Sprandi, stworzyliśmy kampanię, która zwraca uwagę na tak ważną kwestię jak edukowanie i utwierdzanie dziewczyn w tym, że mogą, a przede wszystkim potrafią osiągnąć to o czym marzą. Aby stało się to możliwe zdecydowałam, że moje wynagrodzenie za jutrzejszy koncert, CCC przekazuje w kwocie 50 000 zł na rzecz fundacji Inspiring Girls Polska, których misją jest inspirowanie dziewczynek do osiągania wielkich celów" - dodała autorka "Szklanek".

Koncert Young Leosi - kto wystąpił gościnnie?

Podczas występu Leosi (a właściwie Sary Sudoł) nie zabrakło gości z hiphopowego środowiska. Na scenie pojawili się m.in.: Żabson, Beteo, Janusz Walczuk oraz Oliwka Brazil.

Wydarzeniem było również pojawienie się Maty. W ten sposób raper odwdzięczył się koleżance za to, że ta pojawiła się na jego koncercie na Lotnisku Bemowo. Młody Matczak podczas koncertu wykonał utwór "Skute Bobo" oraz pokazał się w różowych włosach.

"Ja w tej piosence śpiewam: Marihuana cała Polska jest w niej zakochana, ale prawda jest taka, że cała Polska jest zakochana w Young Leosi. Ja dołączam do tego fanklubu" - stwierdził.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL