Reklama

Marta "Mandaryna" Wiśniewska przeszła metamorfozę. Trudno ją rozpoznać!

Marta Wiśniewska, znana polskim fanom jako Mandaryna, przeszła metamorfozę. Postawiła na radyklaną zmianę fryzury.

Marta Wiśniewska, znana polskim fanom jako Mandaryna, przeszła metamorfozę. Postawiła na radyklaną zmianę fryzury.
Michał Wiśniewski z Martą "Mandaryną" Wiśniewską (po lewej) i Anią Świątczak (po prawej) / Jacek Kurnikowski /AKPA

Marta "Mandaryna" Wiśniewska znana jest ze swoich scenicznych występów i związku z Michałem Wiśniewskim. Mają syna Xaviera Michała (ur. 2002 - zobacz!) i córkę Fabienne Martę (2003). 

W lipcu ubiegłego roku wróciła również do współpracy z Ich Troje w roli choreografki. "Bardzo się cieszymy, że jednak wszystko zostanie w rodzinie, bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wiśniewska! Szkoła Tańca MDS - Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje a efekty poznacie niebawem. Zabrzmi to nieelegancko być może, ale dobrze wrócić czasami na 'stare śmieci'" - można było przeczytać na Facebooku.

Reklama

Od lat fani Mandaryny znają ją jako blondynkę, która niezbyt często eksperymentowała z wyglądem. Teraz jednak postanowiła coś zmienić. 

Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widać nową fryzurę w kolorze brązu. "Cytując Coco Chanel: 'Najlepszy kolor na świecie to taki, który dobrze na tobie wygląda'. Ja najbardziej lubię swój blond...ale brąz ...hm...kuszący" - napisała, dodając, że na razie to tylko peruka (pisownia oryginalna). 

Fanom bardzo spodobała się zmiana. "Fantastycznie wygląda Pani w tym brązie", "Pięknie w tych krótkich", "Jest inaczej... zupełnie inaczej, ale też pięknie" - pisali w komentarzach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mandaryna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy