Reklama

Reklama

Margaret: Impreza sylwestrowa, szwedzki festiwal i nie tylko

Margaret będzie jedną z gwiazd tegorocznego Sylwestra z Dwójką w Zakopanem. O występie w stolicy polskich Tatr oraz planach na 2018 rok wokalistka opowiedziała Interii.

Margaret będzie jedną z gwiazd tegorocznego Sylwestra z Dwójką w Zakopanem. O występie w stolicy polskich Tatr oraz planach na 2018 rok wokalistka opowiedziała Interii.
Margaret w lutym weźmie udział w szwedzkich eliminacjach do Eurowizji /Jacek Domiński /Reporter

Po raz drugi z rzędu Telewizja Polska postanowiła zorganizować pożegnanie starego roku w Zakopanem. Największymi gwiazdami imprezy będą Sławomir, Michał Szpak, Limahl, Zenek Martyniuk, Bayer Full, Zakopower oraz Margaret.

Wokalistka wystąpi w Zakopanem po raz drugi. W rozmowie z Interią przyznaje, że jedną z rzeczy, które ją przekonały, była jedyna w swoim rodzaju atmosfera, jaka panuje na koncertach w tym miejscu.

- Zakopane tworzy niesamowity klimat. Te góry i ta pora roku sprawia, że te wszystkie rzeczy, które są na ich tle ładniej wyglądają - mówi Margaret.

Reklama

Piosenkarka zdradziła nam też swoje najbliższe plany. Przypomnijmy, że gwiazda zgłosiła się do Melodifestivalen, czyli serii koncertów, które wyłonią szwedzkiego reprezentanta na Eurowizję. Koncert Margaret odbędzie się 10 lutego 2018 r.

- Wystąpię na szwedzkim Melodienfestivalen i to dla mnie duża rzecz - mówiła Interii. O tym wyzwaniu Margaret opowiadała również Newserii Lifestyle. "Jestem bardzo podekscytowana i cieszę się na to jak małe dziecko" - stwierdziła.

Wokalistka zaprezentuje utwór "In My Cabana", a jej autorami są Anderz Wrethov, Linnea Debb, Arash Labaf, Robert Uhlmann (współtwórcy przeboju Margaret "Cool Me Down", z którym brała udział w polskich preselekcjach do Eurowizji 2016).

Posłuchaj utworu "Cool Me Down" w serwisie Teksciory.pl!

To oczywiście jednak nie koniec planów Margaret. Gwiazda przyznała, że wkrótce zaprezentuje nowy materiał.

- Mamy też inne utwory. Jestem podekscytowana, bo brzmią fajnie - mówiła Interii.

"Wróciłam właśnie z Dubaju, ze studia mojej wytwórni, odsłuchiwaliśmy utwory, nowe single na nowy rok, dobrze to brzmi" - zdradziła Margaret agencji Newseria Lifestyle.

Dorobek płytowy Margaret zamyka album "Monkey Busines" z czerwca tego roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL