Marcin Spenner powraca! Zobacz teledysk "Lucy"

W drugiej edycji "X Factor" przegrał z Dawidem Podsiadło. Marcin Spenner powraca z nowym utworem - zobaczcie teledysk "Lucy".

Marcin Spenner szykuje się do debiutu
Marcin Spenner szykuje się do debiutu

"Marcin Spenner to niepoprawny romantyk, specjalista od nastrojowych ballad i jeden z najciekawszych męskich głosów młodego pokolenia" - czytamy w informacji prasowej.

Pochodzący z Gdyni wokalista śpiewa od 2010 roku, jednak prawdziwą popularność przyniósł mu udział w "X  Factorze" (w 2012 roku), gdzie trafił pod opiekę Kuby Wojewódzkiego. Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału drugiej edycji programu, zajmując drugie miejsce. Po programie, blisko współpracował z gdańskim Custom34 Studio, gdzie nagrał swój pierwszy singel oraz kilka utworów z innymi artystami, a następnie... "zniknął".

Nie porzucił jednak muzyki. Przez ostatnie kilka lat cierpliwie szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia, rozwijał się jako wokalista i poszukiwał swojej muzycznej drogi. Przełomem okazało się spotkanie z Bogdanem Kondrackim - producentem płyt czołowych polskich artystów (m.in. wspomnianego Dawida Podsiadło). Marcin jest obecnie w przededniu wydania swojej debiutanckiej płyty. Zapowiada ją singel "Lucy", do którego powstał także teledysk.

Zobacz teledysk "Lucy":

"Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że jedną z najgorszych rzeczy jest rozpamiętywanie przeszłości. Mimo to często zdarza nam się wpaść w pułapkę takich myśli. 'Lucy' symbolizuje nasze nadzieje, związane z wizją nas samych po podjęciu innych decyzji niż te, które w rzeczywistości podjęliśmy. Ta złudna wizja, w naszym mniemaniu, zawsze doprowadziłaby do lepszych rezultatów, a takiej pewności mieć nie możemy..." - mówi o swoim utworze Marcin Spenner.

"Marcin jest nie tylko niezwykle zdolnym wokalistą, jest też współkompozytorem wszystkich utworów, które znajdą się na albumie. Prawie wszystkie linie melodyczne są jego autorstwa. Doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, co nie jest takie częste w polskim show biznesie, że nawet największy talent musi być poparty ciężką pracą. Zanim rozpoczęliśmy współpracę, dużo rozmawialiśmy o kierunku muzycznym płyty, postanowiliśmy odciąć się od dotychczasowych piosenek Marcina i rozpocząć wszystko od początku" - tak o Marcinie powiedział Bogdan Kondracki.

Marcin Spenner w programie "X Factor"
Marcin Spenner w programie "X Factor"Grzegorz PressTVN
Kuba Wojewódzki w programie "X Factor"
Kuba Wojewódzki w programie "X Factor"Baranowski Michał AKPA
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas