Reklama

Reklama

Marcin Sójka wraca z nowym singlem. Posłuchaj "Sudoku"

Zwycięzca "The Voice of Poland" - Marcin Sójka - prezentuje nowy utwór pt. "Sudoku".

Zwycięzca "The Voice of Poland" - Marcin Sójka - prezentuje nowy utwór pt. "Sudoku".
Marcin Sójka pracuje nad drugim albumem /VIPHOTO /East News

"Wszystkim nam zdarza się grać w gry w relacjach, bardziej lub mniej świadomie. Sudoku to gra, w której nie ma przeciwnika, jest tylko problem do rozwiązania. Bo przecież bliską osobę zawsze warto mieć obok siebie i w swojej drużynie, nie 'po drugiej stronie'. Zwłaszcza jeśli pali się grunt pod nogami i wszystko nie układa się po naszej myśli. A czy 'wszystko jest możliwe'? Tak! Bo 'niemożliwe' najczęściej istnieje tylko w naszych głowach - mówi o singlu artysta.

To kolejna zapowiedź drugiego albumu Marcina Sójki. W maju do sieci trafił utwór "Jeden raz". Druga płyta wokalisty i zwycięzcy "The Voice of Poland" ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Reklama

Kim jest Marcin Sójka?

Marcin Sójka dał się poznać szerszej publiczności jako uczestnik "The Voice of Poland", gdzie trafił do drużyny Patrycji Markowskiej. Wokalista wygrał dziewiątą edycję programu i wylansował radiowy przebój "Zaskakuj mnie".

"Ten program w stu procentach to daje, więc warto było wziąć w nim udział, warto było poznać wszystko od zaplecza. Jestem też realizatorem dźwięku i taka duża produkcja jak 'The Voice of Poland' to dla mnie też ciekawostka od strony technicznej" - mówił agencji Newseria Lifestyle Marcin Sójka.

Debiutancki album Marcina - "Kilka prawd" - do sprzedaży trafił w 2019 roku. Również w 2019 roku Sójka  zaśpiewał utwór "Dalej" i zdobył nagrodę publiczności podczas Festiwalu w Opolu.

W 2020 roku do sieci trafiła jego piosenka "Retro w głowie", która zapowiadała drugi album wokalisty pt. "Retro Album". Pierwotnie miał on ukazać się wiosną 2021 roku, jednak ostatecznie do tego nie doszło.  W tym samym roku nagrał utwór z Natalią Zastępą "Jak zostać gwiazdą" do komedii o tym samym tytule.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL