Reklama

Reklama

"Mam talent": Foremniak odebrała Vanessie Kujawiak szansę na finał? Widzowie wściekli!

Laura Florentyna Dziąba oraz Teatr Sztuka Ciała to kolejni finaliści 14. edycji "Mam Talent". W związku z wyborem Małgorzaty Foremniak, do finału nie przeszła tancerka Vanessa Kujawiak, co oburzyło widzów programu.

Laura Florentyna Dziąba oraz Teatr Sztuka Ciała to kolejni finaliści 14. edycji "Mam Talent". W związku z wyborem Małgorzaty Foremniak, do finału nie przeszła tancerka Vanessa Kujawiak, co oburzyło widzów programu.
Vanessa Kujawiak nie przeszła do finału "Mam Talent" /player.pl /TVN /materiał zewnętrzny

Uczestników "Mam talent" oceniają: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Program od pierwszej edycji prowadzi Marcin Prokop. Przez wiele odsłon towarzyszył mu Szymon Hołownia, który od jakiegoś czasu zajmuje się polityką. Obecnie drugim gospodarzem show jest Michał Kempa - polski komik i stand-uper.

"Mam talent": Nikola Kawała z szansą na dziką kartę. 14-latka zabrała głos po programie

Reklama

"Mam Talent": Co wydarzyło się w drugim półfinale?

1. miejsce w sobotnim półfinale otrzymała chorująca na wrodzoną łamliwość kości Laura Florentyna Dziąba, która zaśpiewała utwór "Skyfall" Adele nagrany do filmu "Skyfall". Agnieszka Chylińska miała łzy w oczach.

"Tak pięknie smakujesz tego życia, tak mądrze. Twój talent jest bezdyskusyjny. Dziewczyno, świat należy do Ciebie" - powiedziała Agnieszka Chylińska.

Następnie to od Małgorzaty Foremniak zależało, czy do finału przejdzie prezentującą skecz z wykorzystaniem pantomimy grupę Teatr Sztuka Ciała (głos od Chylińskiej) czy młodziutka tancerka Vanessa Kujawiak (głos Jana Klimenta). Wybór padł na grupę teatralną, co zirytowało widzów programu.

"Odechciewa się oglądania. Kolejny raz chciałam dać szansę wierząc ze prawdziwy talent jak Vanessa wygra, kolejny raz rozczarowanie", "Nie będę już oglądać kolejnych odcinków", "Wybór Teatru zamiast Vanessy jest po prostu absurdalny. Zgadzam się, że jeden z gorszych werdyktów w 'Mam talent'", "Co tu się odjaniepawliło? Mam nadzieje, że za parę lat Małgorzata będzie Vanesse przepraszać gdzieś na wizji za to co odwaliła..." - piszą internauci.

Vanessa Kujawiak wciąż ma szansę przejść do finału. W półfinałach przygotowano dziką kartę. Otrzyma ją jeden z półfinalistów, któryzajął trzecie miejsce w głosowaniach - ta przepustka zostanie przyznana na podstawie głosów widzów programu.

"Mam talent" - drugi półfinał na żywo: Laura Florentyna Dziąba doprowadziła jurorów do łez! Kto jeszcze awansował do finału? [RELACJA]

"Mam talent": faworyci pożegnali się z programem. Widzowie TVN oburzeni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama