Reklama

Mam talent

"Mam talent": Nikola Kawała z szansą na dziką kartę. 14-latka zabrała głos po programie

Faworytka Agnieszki Chylińskiej 14-letnia Nikola Kawała decyzją pozostałych jurorów znalazła się poza finałem "Mam talent". Młoda wokalistka po programie wyjaśniła, jak wygląda jej sytuacja związaną z dziką kartą, ujawniła też listę swoich ulubionych wokalistów.

Faworytka Agnieszki Chylińskiej 14-letnia Nikola Kawała decyzją pozostałych jurorów znalazła się poza finałem "Mam talent". Młoda wokalistka po programie wyjaśniła, jak wygląda jej sytuacja związaną z dziką kartą, ujawniła też listę swoich ulubionych wokalistów.
Nikola Kawała w półfinale "Mam talent" /TVN

Uczestników "Mam talent" oceniają: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Program od pierwszej edycji prowadzi Marcin Prokop. Przez wiele odsłon towarzyszył mu Szymon Hołownia, który od jakiegoś czasu zajmuje się polityką. Obecnie drugim gospodarzem show jest Michał Kempa - polski komik i stand-uper.

"Mam Talent": Kto ma szansę na dziką kartę?

W sobotę wyemitowano pierwszy odcinek na żywo. W półfinałach przygotowano platynowy przycisk oraz dziką kartę. Platynowy przycisk pozwoli wybranemu przez jury uczestnikowi awansować do finału bez względu na wynik głosowania telewidzów - w sobotę otrzymał go akordeonista Miłosz Bachonko.

Reklama

Z kolei dzika karta przypadnie jednemu z półfinalistów, który zajmie trzecie miejsce w głosowaniach - ta przepustka zostanie przyznana na podstawie głosów widzów programu.

Przypomnijmy, że bezpośredni awans do finału wywalczył sobie Waldek Kukurowski (tricki na rowerze), a rywalizacja o drugie miejsce premiowane rozegrała się pomiędzy 15-letnią wokalistką Nikolą Kawałą a duetem Jadwiga Krowiak i Sara Kreis (akrobatyczny układ na kołach w powietrzu). Na wokalistkę zagłosowała Agnieszka Chylińska (która dała jej Złoty Przycisk na castingu), za duetem byli Małgorzata Foremniak i Jan Kliment, co zdecydowało, że w finale wystąpią Jadwiga i Sara.

Na telebimie wyświetliło się też nazwisko Nikoli Kawały jako laureatki dzikiej karty, co niektórzy widzowie odebrali jako dowód na ustawkę. Tymczasem ten dodatkowy bilet do finału będzie znany dopiero po ostatnim półfinale, kiedy dowiemy się, kto spośród laureatów trzecich miejsc otrzymał najwięcej głosów.

"Nadal jesteśmy w grze, zobaczymy jak się to potoczy, więc trzymajcie kciuki" - wyjaśnia Nikola Kawała w relacji na Instagramie.

Młoda wokalistka w etapie castingowym wzruszyła jurorów i widzów wykonaniem utworu "Creep" grupy Radiohead (sprawdź!), z kolei w półfinale zaśpiewała przebój "Sign of the Times" Harry'ego Stylesa (sprawdź!).

Na Instagramie odpowiedziała na pytanie o swoich muzycznych idoli. Pierwsze miejsce na jej liście dość niespodziewanie zajął Czesław Niemen ("ma tak ponadczasowe piosenki, cały czas żyje w naszych sercach"). Wokalistka wymieniła też Ewę Farną, Agnieszkę Chylińską, Kwiat Jabłoni, Asię Nawojską i Wiktorię Zwolińską, finalistkę trzeciej edycji "The Voice Kids".

Uczestniczka ma w dorobku pierwszy własny utwór "Szept Ziemi".

Sprawdź tekst piosenki "Szept Ziemi" w serwisie Tekściory.pl!