Reklama

Reklama

Magdalena Tul odeszła z "Jaka to melodia": Moja decyzja nie jest polityczna ("Va Banque")

Po 15 latach współpracy z programem "Jaka to melodia?" rozstała się wokalistka Magdalena Tul, reprezentantka Polski na Eurowizję 2011, uczestniczka "The Voice of Poland".

Magdalena Tul pożegnała się z programem "Jaka to melodia?"

Magdalena Tul do tej pory szerszej publice znana była m.in. z występów w programie "Jaka to melodia?". W 2011 roku wokalistka dostała szansę reprezentowania Polski na Eurowizji w Niemczech. Wystąpiła w pierwszym półfinale konkursu i zajęła w nim ostatnie miejsce.

Dwa lata później Tul pojawiła się jako uczestniczka w "The Voice of Poland", gdzie dołączyła do ekipy Tomsona i Barona. Odpadła na etapie nokautu.

Reklama

Wokalistka ma na koncie dwie płyty. Ostatnia - "Brave" - ukazała się w 2014 roku.

Zapowiedzią nowego materiału jest piosenka "Va Banque". Okazuje się, że Magda Tul postanowiła jednocześnie rozstać się z "Jaka to melodia?".

Sprawdź tekst piosenki "Va Banque" w serwisie Teksciory.pl!

"Nabrałam wody w usta ponieważ sytuacja chwilowo mnie przerosła i potrzebowałam spojrzeć na nią z dystansem, nie kierując się emocjami. 'Jaka to melodia' to dla mnie nie tylko praca. To 15 lat mojego życia, czyli w dużym przybliżeniu połowa ;)" - napisała wokalistka w długim poście na Facebooku.

"'Jaka to melodia' i Studio nr 5 to dla mnie drugi dom, wspomnienia, radości i smutki, moja rodzina i jak to w rodzinie bywa, raz lepiej jest, raz gorzej, ale ma ona coś ze świętości. Każdy z ekipy ma w moim sercu swoje miejsce i bardzo mi przykro patrzeć na rozpad tej rodziny. To trochę jak rozwód. Kochasz mamę i tatę, nie jest to twój konflikt i czujesz się rozerwany na pół" - pisze Tul.

Obecnie prowadzącym programu TVP został Norbi.

"Moim celem zawsze było tworzenie własnej muzyki i śpiewanie dla Was na żywo, czas ruszyć z tym koksem i nie oglądać się wstecz. Dlatego podjęłam bardzo trudną dla mnie decyzję i nie przyjęłam propozycji w nowej odsłonie. Potem jeszcze się wahałam, trwały rozmowy, ale ostatecznie wyszło tak, jak wyjść miało. Choć było mi bardzo smutno i byłam wewnętrznie rozdarta, zrozumiałam, że czas iść naprzód i spełniać swoje marzenia, które trochę uśpiłam" - opowiada wokalistka.

"Moja decyzja nie jest polityczna, zawsze od tego stroniłam, uważam że śpiewam dla Was i nie ma to znaczenia, w której stacji. Mam nadzieję jeszcze nie raz współpracować z TVP jak i Media Corporation. Nowej Melodii i ZPR życzę powodzenia. Ten okres przechodzi już do przeszłości. Może kiedyś, gościnnie, kto to wie, ale teraz czas szukać dalej" - podsumowała Magda Tul, dziękując za 15 lat spędzonych w programie.

Sprawdź tekst piosenki "I am who I am" w serwisie Teksciory.pl!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama