Reklama

Reklama

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) na wakacjach odpoczywa z narzeczonym. Z kim zostawiła córkę?

Sporo emocji wywołały wakacyjne zdjęcia Magdy Narożnej, gwiazdy discopolowego zespołu Piękni i Młodzi. Jej były mąż Dawid Narożny ujawnił, że w tym czasie ich 10-letnią córką zajmuje się opiekunka. W sieci wybuchła burza zwolenników obu stron.

Sporo emocji wywołały wakacyjne zdjęcia Magdy Narożnej, gwiazdy discopolowego zespołu Piękni i Młodzi. Jej były mąż Dawid Narożny ujawnił, że w tym czasie ich 10-letnią córką zajmuje się opiekunka. W sieci wybuchła burza zwolenników obu stron.
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wypoczywa z narzeczonym w Bułgarii /Damian Klamka /East News

Magda Narożna współtworzyła zespół Piękni i Młodzi (posłuchaj!) razem ze swoim mężem Dawidem Narożnym oraz Danielem Wilczewskim

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 10-letnią obecnie córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

Reklama

2 stycznia (dwa dni po koncercie grupy podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem) doszło do sprzeczki między obiema parami. W jej efekcie do szpitala trafiła nowa ukochana Dawida Narożnego (sprawdź!).

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie", a kolejnym "Nowa ja", w którym to Narożna została jedyną wokalistką.

Pod koniec lipca 2020 roku wokalistka zdradziła, że przyjęła oświadczyny swojego partnera Krzysztofa Byniaka. "Znamy się od ponad 20 lat, od podstawówki. To jest coś pięknego, że po tylu latach można tak naprawdę stworzyć związek. Od przyjaźni do miłości jest taki maleńki krok. Krzysiek ma wszystko, czego potrzebuje kobieta" - mówiła o narzeczonym w "Pytaniu na śniadanie".

Z kolei Dawid Narożny z nową partnerką Joanną spodziewa się dziecka. Ich syn ma przyjść na świat pod koniec roku.

Magda Narożna w ostatnich dniach zaczęła publikować zdjęcia z wakacji w Bułgarii, gdzie wybrała się ze swoim narzeczonym, by odpocząć od koncertów.

Gorące fotografie wywołały lawinę komentarzy, a do sytuacji postanowił odnieść się były mąż z nową partnerką.

Na instagramowym profilu Dawida Narożnego pojawił się kadr z jego wideoczatu z córką. "Jak dobrze że już jutro zaczynamy mój tydzień. Już nie mogę się doczekać kiedy wyprzytulam. Moje Serduszko" - napisał pod zdjęciem wokalista.

Jego wpis wywołał lawinę pytań o to, kto podczas nieobecności Magdy zajmuje się ich córką. Okazało się, że dziewczynka została pod opieką opiekunki. "Gabrysia jest z opiekunką. Dawid niestety nie ma wpływu na to, z kim mam zostawia córcie w swoich tygodniach..." - napisała partnerka Dawida Narożnego.

Fani w komentarzach podzielili się w opiniach - część wsparła Dawida, część ujęła się za jego byłą żoną. Nie brakło też głosów, że sprawa nie jest jednoznaczna, a tego typu wpisy w mediach społecznościowych tylko szkodzi córce gwiazd disco polo.

Niektórzy komentujący dopatrują się zaokrąglonych kształtów u Narożnej, dopytując w komentarzach, czy jest w ciąży. Sama liderka Pięknych i Młodych nie odpowiedziała na te zaczepki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy