Reklama

Magdalena Narożna opala się z bandażem na dłoni. Co się stało?

Znana z zespołu Piękni i Młodzi, wokalistka Magdalena Narożna, opublikowała zdjęcie z opatrunkiem i szyną na ręce. Fani zaczęli wypytywać, co się stało.

Nowe zdjęcie Magdaleny Narożnej zaniepokoiło fanów

"Z tego wszystkiego to może chociaż trochę opalenizny się pojawi. Bo zawsze jest coś do roboty i nie ma się kiedy położyć na słoneczku, a teraz przymusowy odpoczynek... Miłego dnia" - napisała na Instagramie Magda Narożna.

Reklama

Wokalistka disco polo umieściła zdjęcie w bikini. Jednak to jej opatrunek na dłoni (szyna na dwóch palcach) przyciągnął zainteresowanie fanów. Ci pytali, co się stało, jednak Narożna nie zdradziła przyczyny kontuzji.

To nie pierwszy raz, gdy Narożna przestraszyła fanów. W zeszłym roku grupa Piękni i Młodzi (posłuchaj nowej piosenki!) musiała odwołać kilka koncertów po tym, jak wokalistka trafiła do szpitala.

"Zaatakowała mnie jakaś beznadzieja bakteria, która wywołała bardzo dużą gorączkę, duszności. Na szczęście czuję się lepiej i jest bardzo bardzo dobrze" - tłumaczyła w tmym czasie w relacji na Instagram Stories. 

Przypomnijmy, że początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie  MagdalenaDawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Po rozwodzie pary i konflikcie w formacji, miejsca Narożnego (sprawdź!) zajął Daniel Biczak.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Piękni i Młodzi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje