Reklama

Madonna świętuje 16. urodziny syna. "Jestem z ciebie taka dumna!" [INSTAGRAM]

Królowa popu Madonna jest matką szóstki dzieci. Teraz z okazji szesnastych urodzin syna Davida Bandy podzieliła się wyjątkowym zdjęciem.

Królowa popu Madonna jest matką szóstki dzieci. Teraz z okazji szesnastych urodzin syna Davida Bandy podzieliła się wyjątkowym zdjęciem.
Madonna jest matką sześciorga dzieci /Michael Campanella /Getty Images

Madonna ma dwoje biologicznych dzieci. Najstarsi są: córka Lourdes (ur. 1997) ze związku z Carlosem Leon oraz syn Rocco (ur. 2000) ze związku z reżyserem Guy'em Ritchie. Po urodzeniu Rocco wokalistka miała problemy z zajściem w kolejną ciążę, aż w końcu okazało się to niemożliwe. Syn David Banda pochodzący z Malawi był pierwszym dzieckiem, które adoptowała wraz z Guyem Ritchie. Chłopak właśnie skończył 16 lat.

Madonna - David Banda kończy 16 lat

Królowa Popu jest bardzo dumna ze swojego młodszego syna. Niedawno, w dniu jego urodzin wspominała moment, gdy pierwszy raz ujrzała chłopca w Malawi.

Reklama

"Nie mogę uwierzyć, że wyrosłeś na Takiego Młodego Człowieka! Artystę. Sportowca. Artystę i charyzmatycznego człowieka. Kto by pomyślał wtedy, kiedy zobaczyłam cię w sierocińcu Home of Hope w Malawi, pijącego coca-colę z dziecięcej butelki i nie noszącego pieluchy, staniesz się taką siłą natury? Wszystkiego najlepszego z okazji szesnastki!" - złożyła życzenia znana mama.

Madonna ma szóstkę dzieci

W rozmowie z magazynem "People" gwiazda mówiła o swoich decyzjach adopcyjnych. "Czasami po prostu zamykałam oczy i myślałam: 'Dlaczego moja kuchnia nie jest wypełniona tańczącymi dziećmi?'". "Jest tak wiele dzieci, które potrzebują domu" - dodała. "Pomyślałam, 'Na co ja czekam? Po prostu zrobię to" - tłumaczyła Madonna. Teraz wokalistka wyprawiła jednemu z adoptowanych dzieci huczne urodziny. Pochwaliła się nimi także na Instagramie. 

Oprócz wspomnianych Lourdes, Rocco i Davida, Madonna adoptowała także trzy dziewczynki - Mercy James (ur. 2006), a później bliźniaczki Esterę i Stellę (ur. 2012). W przypadku Mercy jej adopcja była zagrożona, bo sąd nie chciał przyznać kolejnego dziecka rozwiedzionej kobiecie. Poznała ją wtedy, gdy adoptowała Davida Bandę, ale z czasem udało jej się załatwić formalności i zostać mamą także Mercy.

Estera i Stella natomiast to bliźniaczki, także pochodzące z Malawi. Ich biologiczna matka zmarła tydzień po ich narodzinach, a babcia nie miała możliwości finansowych, by utrzymać dzieci. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Madonna | pop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy