Reklama

Luxtorpeda: Hans na zdjęciu z młodości

Poniżej zobaczyć możecie zaskakujące zdjęcie z młodości Hansa, wokalisty grupy Luxtorpeda.

Poniżej zobaczyć możecie zaskakujące zdjęcie z młodości Hansa, wokalisty grupy Luxtorpeda.
Hans (Luxtorpeda) na zdjęciu z lutego 2017 r. - obecnie zgolił brodę i ma same wąsy /Mieczysław Włodarski /Reporter

"Fota z archiwum Hansa. Młody Przemek" - głosi podpis pod zdjęciem, na którym widzimy nastoletniego Przemysława "Hansa" Frencela, wokalisty Luxtorpedy, znanego też z hiphopowego składu Pięć Dwa i działalności na własną rękę pod szyldem Hans Solo.

Przy wpisie na Facebooku (ponad 1,4 tys. reakcji) pojawił się też link do teledysku "MMMBop" rodzinnej grupy Hanson.

Młody Hans przypomina na zdjęciu jednego z braci Hanson, ale internauci wskazują także na podobieństwo do innych gwiazd lat 90., jak Nick Carter z Backstreet Boys i Kurt Cobain z Nirvany.

Reklama

Nieustająco koncertująca Luxtorpeda szykuje już materiał na nowy album. Ostatnia, czwarta płyta grupy to "MYWASMYNAS" z kwietnia 2016 r.

- Te pięć lat koncertowych wiele razy pokazało nam, że jesteśmy słabi. Gramy, tak jak gramy, ale to ma sens, bo jesteśmy razem. Żeby to zaśpiewać, to trzeba trochę zagrać, pobyć ze sobą. To jest nasze doświadczenie, że jesteśmy słabi jako ludzie, nie tylko jako muzycy, ale jako ojcowie, mężowie, przyjaciele, rozmówcy w wywiadach. Ale jak jesteśmy razem, to co robimy, daje ludziom trochę radości - mówił Interii Litza, wokalista, gitarzysta i założyciel Luxtorpedy.

- Czujemy z nimi taką więź, że mogliśmy sobie pozwolić na to, żeby zaśpiewać 'My was, wy nas - wspieramy'. Poza tym cała płyta jest o jedności, o szukaniu jedności, tego co nas łączy - podkreśla.

Sprawdź tekst utworu "Siódme" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Luxtorpeda | Przemysław Frencel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama