Louis Tomlinson (One Direction) walczy o syna

Według źródeł Louis Tomlinson, członek brytyjskiego zespołu One Direction zamierza walczyć w sądzie o więcej czasu z synem.

Louis Tomlinson obecnie spotyka się z Danielle Campbell

Jak podaje plotkarski i dobrze poinformowany serwis TMZ, Briana Jungwirth - była dziewczyna wokalisty nie pozwala mu na spędzanie czasu z pięciomiesięcznym synem Freddiem Reignem. Louis Tomlinson podkreśla, że chciałby być obecny w życiu dziecka. Jungwirth zaszła w ciążę po krótkim romansie z gwiazdą One Direction, a wiadomość o dziecku obiegła internet latem 2015 r. Freddie urodził się w styczniu bieżącego roku.

Reklama

Piosenkarz zamierza walczyć o fizyczną i prawną opiekę nad synem. Chce również doprowadzić do tego, by maluch spędzał połowę czasu z nim, a połowę z matką.

Louis wynajmuje dom dla Briany i ich dziecka w Calabasas w stanie Kalifornia. "Ich związek szybko się zakończył. Sytuacja między nimi jest napięta i Louis nie jest mile widziany w domu Briany" - mówi znajomy dziewczyny.

Tomlinson zaczął się spotykać z 21-letnią Danielle Campbell na chwilę przed porodem Briany. Nowy związek spowodował napięcie między Louisem, a matką jego dziecka. Według Ashley, kuzynki Briany, fakt, że Tomlinson tak szybko związał się z kimś nowym, bardzo zranił rodzinę Jungwirthów. 

"Tak, to nas zraniło. Ale życie jest tylko życiem. Uczucia to uczucia i nic nie można na to poradzić. Kochasz, kogo chcesz kochać, ale czasami w nieodpowiednim momencie" - powiedziała Ashley.

Dowiedz się więcej na temat: One Direction | Louis Tomlinson

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje