Reklama

Legendy warszawskiego rapu razem. Włodi, Ero i Wilku WDZ prezentują "Należne Miejsce"

"Należne Miejsce" to piąty singiel promujący siódmy solowy album Włodiego – "HHULTRAS", który ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland już w najbliższy piątek.

"Należne Miejsce" to piąty singiel promujący siódmy solowy album Włodiego – "HHULTRAS", który ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland już w najbliższy piątek.
Ero, Włodi i Wilku WDZ /materiały promocyjne

Ikona sceny z ponad trzydziestoletnim stażem, w najnowszym utworze udowadnia swoją wysoką formę, która z biegiem lat wciąż dojrzewa. Oryginalne i zarazem mocne linijki Włodiego to jego wizytówka i kwintesencja rapu, który wychował wielu. jak na Hip-Hop ULTRASA przystało tak i tym razem reprezentant stolicy konsekwentnie zaznacza swoje miejsce, ciągle podnosząc poprzeczkę.

Należne miejsce w numerze gospodarz zostawił także dwóm warszawskim legendom i nestorom polskiego Hip-Hopu. Na tracku usłyszymy niekwestionowanego Króla featów Ero JWP czy tego, który "nigdy nie wychodzi z formy", czyli Wilka WDZ. Połączenie reprezentantów MolestyJWP i HG to dla fanów klasycznego brzmienia hip-hop w najlepszej wersji. 

Reklama

Brzmienia z ciemnym charakterem, które wyprodukował Ńemy. Do utworu powstało klimatyczne street video ukazujące serce metropolii i muzykę miasta, za które odpowiedzialni są Alan Kruc oraz Michał Kwiecinski.

Włodi i album "HHULTRAS"

Przez ostatnie tygodnie na kanałach social mediów mogliśmy zauważyć, jak raper stopniowo uchyla rąbka tajemnicy videopostami, ujawniając kogo usłyszymy na jego kolejnym wydawnictwie. Dziś już wiemy, że dziesięć utworów obfituje w plejadę dziesięciu znakomitych gości od rapowego undergroundu po sam mainstream. Na najnowszym krążku od Def Jam Recordings Poland pojawią się: Ero JWP, Wilku WDZ, FiszGruby Mielzky, Bartek KOKO, Konrad Brzos, Hedora, Pih, Borixon oraz Kali.

Jest to także ostatni moment, aby złożyć zamówienie w trybie preorder na oryginalny merch oraz ściśle imitowany ULTRAS Box. 

Każdy z boxów został podpisany przez artystę i zawiera metalowe przypinki, plakat z tytułową postacią autorstwa Lisa Kuli oraz pakiet wlepek.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Włodi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama