Reklama

Reklama

Lauren Jauregui: Nigdy nie spotykałam się z Camilą Cabello

Wokalistka grupy Fifth Harmony stanowczo zdementowała pogłoski o jej związku z byłą koleżanką z zespołu, Camilą Cabello.

Lauren Jauregui nie miała romansu ze swoją koleżanką z zespołu

Plotka o romansie dwóch wokalistek pojawiła się 24 marca, kiedy to do sieci trafiły zdjęcia Jauregi i jej partnerki, Lucy Vives.

Niektórzy z fanów byli zdania, że Camila i Lauren miały romans, a jego koniec i związanie się z Jauregui z Lucy doprowadził do tego, że Cabello odeszła z zespołu (oficjalnym powodem była chęć rozpoczęcia solowej kariery oraz złe traktowanie ze strony menedżmentu, który traktował wokalistki jak obiekty seksualne). Na Twitterze całą sytuacje komentowano pod hasztagiem #LaucyPartyIsOver.

Reklama

Na plotki o romansie szybko odpowiedziała na Twitterze Jauregi.

"Nienawidzę tego, ponieważ jest to agresywne, przerażające, złudne, obraźliwe dla naszej dwójki, a w dodatku nigdy nie było prawdą" - stwierdziła wokalistka.

"Nigdy nie będzie w porządku, gdy ludzie seksualizują twoją przyjaźń dla swoich chorych fascynacji" - napisała piosenkarka.

Camila Cabello rozpoczęła prace nad debiutanckim albumem. W marcu ujawniono, że jej piosenka z Pitbullem pojawi się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Szybcy i wściekli 8". Do studia wróciły również dziewczyny z Fifth Harmony. Grupa wraz ze swoimi menedżerami podjęła decyzję o kontynuacji kariery w czwórkę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy