Reklama

Reklama

Kuba Wojewódzki: Kim jest Lil Masti?

W nowym odcinku show Kuby Wojewódzkiego, pojawi się Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, a wcześniej jako SexMasterka. Kim jest influencerka?

W nowym odcinku show Kuby Wojewódzkiego, pojawi się Aniela Bogusz, znana jako Lil Masti, a wcześniej jako SexMasterka. Kim jest influencerka?
Lil Masti wcześniej była znana jako Sexmasterka /Marcin Bruniecki /Reporter

Kim jest Lil Masti - gościni programu Kuby Wojewódzkiego? Aniela Bogusz prowadzi bogatą karierę - jest youtuberką, influencerką, wykonuje własne piosenki, zyskała też sławę jako uczestniczka Fame MMA oraz High League. Poniżej wszystkie najważniejsze informację na temat gwiazdy.

Lil Masti - kim jest?

Lil Masti, czyli tak naprawdę Aniela Bogusz. Wcześniej znana pod pseudonimem SexMasterka - zasłynęła wtedy hitem "Poka sowę". Pod wpływem życiowych lekcji zmieniła jednak pseudonim oraz rodzaj kontentu, który dodaje na swój kanał. Lil Masti jest prawdziwą ulubienicą internautów. Tworzy również swoje piosenki, między innymi "Uległa", "Feniks" i "Bajka". Trenowała zapasy przez 6 lat, z sukcesami startowała w Fame MMA i High League.

Reklama

Lil Masti - wiek. Ile ma lat? Ile ma wzrostu?

Fani zastanawiają się, ile lat ma Lil Masti? Urodzona w 1990 roku Aniela, ma w tym roku 31 lat. Urodziła się w Warszawie.

Influencerka jest dość wysoka, co na pewno ułatwia jej walki podczas Fame MMA. Mierzy ok 174 cm wzrostu. Waży około 59 kilogramów.

Lil Masti - chłopak

Informacja dla wszystkich czytelników płci męskiej. Lil Masti ma chłopaka! Narzeczonym Anieli Bogusz jest Tomasz Woźniakowski. Fani Lil Masti mogą go kojarzyć z teledysku do utworu "Uległa".

Lil Masti - Fame MMA i High League

Lil Masti znana jest z freak fightowych walk. Przez długi czas pojawiała się w walkach dla federacji Fame MMA, obecnie przeszła do High League. Podczas pierwszej gali tej federacji pokonała Ewę Brodnicką w spektakularnym stylu. Po walce zapowiedziała, że do rewanżu dojdzie tylko wtedy, gdy Brodnicka wypije swój mocz.

Kuba Wojewódzki - kontrowersyjny juror "Idola"

W latach 90. trafił do TVP, skąd przeniósł się do Polsatu - tam był m.in. jurorem w "Idolu" i prowadził swój program "Kuba Wojewódzki" (2002-2006). Po przenosinach do TVN kontynuował tam swój talk show, jako juror pojawił się w takich programach, jak m.in. "Mam talent", "X Factor" i "Mali giganci".

W ostatnim czasie poza TVN-em występuje w newonce.radio.

Na początku kariery był także perkusistą, projektantem okładek płyt (m.in. Róże Europy, Farben Lehre, Daab) i realizatorem teledysków (dla takich wykonawców, jak m.in. Wilki, Ira, Hey, Urszula, Grzegorz Skawiński, Proletaryat, Oddział Zamknięty).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL