Reklama

Reklama

Książę Karol i skandaliczne spotkanie ze Spice Girls! Poklepywanie i całusy

Król Karol III, po śmierci swojej matki Elżbiety II, objął rządy i zasiadł na tronie brytyjskim. Od tego momentu świat dokładnie przygląda się jego poczynaniom. Ostatnio została mu przypomniana sytuacja, w której jako książę i reprezentant rodziny królewskiej, wziął udział w kontrowersyjnym spotkaniu ze Spice Girls. Doszło wówczas do naruszenia dworskiej etykiety!


Rządy Karola III. Jak radzi sobie jako król?

Rodzina królewska w ostatnich tygodniach jest na ustach całego świata. To wszystko za sprawą niedawnej śmierci królowej Elżbiety II i objęcia tronu przez jej najstarszego syna Karola III. Jego rządy i działania są bacznie obserwowane przez miliony ludzi z całego świata.

W ostatnim czasie media odświeżyły sytuację, w której książę spotkał się z grupą Spice Girls. Wokalistki nie tylko naruszyły zasady królewskiego protokołu, ale także ośmieszyły księcia, stawiając go w bardzo niezręcznej sytuacji!

Król Karol III: "To niewinne klepnięcie". Skandal ze Spice Girls

W 1996 roku powstała organizacja charytatywna "The Prince’s Trust". Ufundował ją obecny monarcha, chcąc pomóc zagubionym młodym ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Wspiera ona m.in. bezrobotnych w wieku 11-30 lat, mających trudności z nauką.

Reklama

W 1997 roku odbyła się gala na rzecz fundacji. Ówczesny książę Karol, który przewodniczył całemu wydarzeniu, zaprosił na ceremonię wokalistki zespołu Spice Girls. Artystki pojawiły się na niej w skąpych strojach, a ich zachowanie było dość specyficzne.

Książę Karol zaczął witać swoich gości, w tym wspomniane gwiazdy. O ile przywitanie z Victorią Beckham było dość standardowe, to z Mel B. przykuło już wzrok zgromadzonych. Wokalistka obdarowała księcia całusem w policzek, pozostawiając ślady swojej szminki na twarzy Karola. Gdy piosenkarka zauważyła co zrobiła, zaczęła dotykać księcia, chcąc zmazać kontur.

Mel B. nie jako jedyna odcisnęła kształt swoich ust na twarzy księcia. Na policzku Karola zostały odbite również wargi Geri Halliwell.

Obecny monarcha nie krył swojego zakłopotania. Dało się zauważyć, że podczas pozowania do wspólnych zdjęć z artystkami, nie wiedział, jak ma się zachować. Powstała nawet plotka o uszczypnięciu księcia w pośladek przez Geri Halliwell!

Tego typu zachowania kłócą się z zasadami królewskiego protokołu. Wokalistki jednak nigdy nie odpowiedziały za swoje czyny. Jedynie Geri w późniejszych wywiadach zaczęła usprawiedliwiać swoje działania. Powiedziała, że nie uszczypnęła Karola, lecz go "niewinnie klepnęła".

Zobacz też:

Spice Girls zapowiadają reedycję kultowego albumu
Mel C zdradziła, że w noc przed debiutanckim koncertem była molestowana!
Spice Girls nie powrócą! Wszystko przez pandemię

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL