Reklama

Krist Van D: Zobacz piękną modelkę!

Polski DJ kryjący się pod pseudonimem Krist Van D, znany m.in. ze współpracy z Gosią Andrzejewicz, przygotował kolejny taneczny utwór. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać wakacyjny teledysk do nagrania "Beautiful", w którym śpiewa mieszkająca w Hiszpanii wokalistka Terri Bjerre (m.in. Lutricia McNeal, DONS, 2 Eivissa, Chris Norman), dobrze znana na europejskiej scenie klubowej.

Terri pojawiła się ostatnio w przeboju "Pump Up The Jam" DONS.

Reklama

W teledysku do "Beautiful" u boku Krista Van D występuje znana polska modelka Kinga Pankiewicz. Zagrała ona już w kilku klipach, głównie hiphopowych twórców, m.in. Ascetoholix ("Suczki"), Teka ("Gorączka sobotniej nocy"), Gorzki ("Alko"), Nowator ("Przez chwilę") i Owal ("Jestem tu"). Pankiewicz pojawiła się także we wcześniejszym teledysku Krista do piosenki "Nothing".

- Teledysk promuje płytę "Beautiful", która za 2 tygodnie pojawi się na półkach sklepowych nakładem wytwórni Play Music. Klip kręcony był nad polskim morzem na plażach Rewala - opowiada nam Krist Van D.

W październiku utwór "Beautiful" ukaże się na terenie Niemiec w postaci płyty winylowej wydany w wytwórni Matthiasa Mencka, producenta dobrze znanego w Polsce niemieckiego zespołu Brooklyn Bounce.

Krist Van D to kolejny wykonawca, który zgłosił się do nas w ramach akcji "Pokaż się w INTERIA.PL". Przypomnijmy, że nasz serwis Teledyski dzięki temu w ostatnim czasie poszerzył się o klipy tak różnych artystów, jak m.in. gitarowe grupy Lesers Bend, Electric, Grupa Projekt, grające tango al Tango!, metalowe Anal Stench, Neolithic, Korsarz i Totem, reggae'owy DiM, bluesowa Tortilla, tworzący czarną muzykę Brown Cube czy alternatywny pop spod znaku Miennty, a w kolejce czekają następni.

Przypominamy, że jeśli macie własny muzyczny teledysk, który chcielibyście u nas pokazać szerszej publiczności, to napiszcie na adres muzyka@firma.interia.pl. Skontaktujemy się wówczas z Wami w tej sprawie.

Warto podkreślić, że nasz serwis Teledyski to pierwszy i zarazem największy w polskim internecie. W naszej bazie jest już blisko 2500 wideoklipów, a na bieżąco dodawane są kolejne - zarówno nowe, jak i te sprzed lat.

Zobacz galerię zdjęć z planu teledysku "Beautiful"!

Zobacz teledyski Krista Van D na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: vany | utwór | muzyka | Monika Pietrasińska | Krist Van D

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje