Reklama

Konkurs z Kreatorem. Znamy zwycięzcę

Poznaliśmy laureata naszej zabawy, w której nagrodą był m.in. bilet na warszawski koncert Kreatora (2 grudnia).

W konkursie "Zobacz Kreatora na żywo" należało odnaleźć linka do zdjęcia, którego fragment opublikowaliśmy w serwisie oraz wybrać swój ulubiony utwór Kreatora i ciekawie go uzasadnić.

Reklama

Zwycięzcą konkursu został Dominik Kobos z Warszawy. Laureat oddał swój głos na utwór "Riot of Violence" z płyty "Pleasure to Kill".

Oto fragment uzasadnienia jego wyboru:

"Za miażdżące riffy na wstępie. Za mistrzowskie partie wokalne Petrozzy. (...) Za wygrywane szaleńczo solówki, efektownie wieńczące główną część utworu (nota bene, w sposób uderzająco zbliżony do tego, w jaki solowe partie gitarowe zamykają tytułowy kawałek z wydanej dopiero kilka miesięcy po 'Pleasure to Kill' płyty 'Reign in Blood' Slayera - co tylko jeszcze mocniej uwydatnia nowatorstwo niemieckiego zespołu). (...) Krótko rzecz ujmując: wybieram 'Riot of Violence' za bezpardonową młóckę, której nikt nigdy nie zaserwuje lepiej od samego Kreatora".

Zobacz Kreatora w koncertowej wersji "Riot of Violence":


Dodajmy, że koncert Kreatora (zagrają także Morbid Angel, Nile i Fueled By Fire) w warszawskiej Progresji jest już wyprzedany. Została tylko mała pula biletów (w cenie 120 zł) do kupienia w dniu koncertu w kasie klubu. Bilety te dostępne będą od godziny 17.00 w cenie 120 zł.

Organizatorzy informują, że kończą się już także wejściówki na krakowski koncert (zagra ten sam skład), który odbędzie się w czwartek 29 listopada w Klubie Fabryka.

Oto szczegółowa godzinowa rozpiska obu koncertów:

17.00 - otwarcie drzwi
17.45 - 18.15 - Fueled By Fire
18.30 - 19.15 - Nile
19.45 - 21.00 - Morbid Angel
od 21.30 - Kreator.

Tu znajdziecie całe zdjęcie, którego fragment opublikowaliśmy w konkursowym niusie!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zwycięzcy | Kreator | konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje