Reklama

Koniec Limbonic Art

Krążące od kilku miesięcy plotki, że album "The Ultimate Death Worship" będzie ostatnim w karierze norweskiej grupy Limbonic Art, okazały się, niestety, prawdziwe. Na stronie internetowej formacji zostało już opublikowane oficjalne oświadczenie dotyczące powodów zakończenia przez nią działalności.

Oto obszerne fragmenty oświadczenia przygotowanego przez Morpheusa i Daemona:

Reklama

"Czujemy, że osiągnęliśmy już wszystko, jeśli chodzi o naszą współpracę i nie czujemy się już tak zainspirowani, aby dać wam nową jakość muzyki. Nie ma sensu, aby tworzyć muzykę, z której nie będziemy zadowoleni. Poza tym wypełniliśmy już nasz kontrakt z Nocturnal Art Productions".

"Jesteśmy obaj gotowi na nowy początek. Planujemy eksplorować inne aspekty biznesu muzycznego, więc teraz jest dobry moment na zakończenie działalności. Zatoczyliśmy koło. Czas na kolejne wyzwania".

"Chcemy podziękować wszystkim tym, którzy wspierali nas przez lata: Nocturnal Art Productions, Hammerheart Records, Evil Horde Records, Mystic Production i wielu innym, którzy zasłużyli na nasz szacunek. I najważniejsze - chcemy podziękować Wam, lojalnym i oddanym fanom".

Jak na ironię, w tym roku mija 10 lat od założenia Limbonic Art...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Limbonic Art | minimal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje