Reklama

Kolejni dziennikarze odchodzą z Trójki. Gabriela Kulka złożyła wypowiedzenie

Nie milkną echa pożegnania się Anny Gacek z radiową Trójką. Kolejni dziennikarze opuszczają Polskie Radio.

Gaba Kulka jest pianistką i piosenkarką

W poniedziałek (9 marca) dziennikarka Anna Gacek poinformowała, że została zwolniona z Trójki po 19 latach pracy.

Reklama

Za Gacek stanęli zarówno słuchacze, jak i jej koledzy z radia. W ramach solidarności Wojciech Mann poinformował, że nie będzie prowadził "W tonacji Trójki". Ostatecznie Mann zrezygnował z pracy w Polskim Radiu po 55 latach.

Decyzja o rozstaniu z Gacek i odejściu Manna wywołała gorące emocje. Pod każdym z postów na facebookowym profilu Trójki dodawane są komentarze z hasztagami #kogoniesłychać, #AnnaGacek i #WojciechMann.

Dziennikarka w najnowszym wpisie na Instagramie podziękowała za okazane jej wsparcie. "Tak wygląda moje życie teraz, jest wypełnione kwiatami, przyjaźnią, miłością, Wami. To miał być najgorszy tydzień mojego zawodowego życia. Dzięki Wam był najwspanialszy. Jesteście niesamowici. Dziękuję. Nigdy tego nie zapomnę".

Kolejną osobą, która stanęła za Gacek jest Gabriela Kulka (sprawdź!). Wokalistka prowadziła w radiowej Trójce autorską audycję. W czwartek, 12 marca poinformowała, że złożyła wypowiedzenie i zakończyła pracę w radiostacji. 

Także ona dostała wiele słów wsparcia od słuchaczy.

"Dziękuję za wszelkie audycje, muzykę i obecność. Liczę, że usłyszę Panią wkrótce - nie tylko w formie śpiewanej", "Jest Pani artystką w prezentowaniu muzyki. Mam nadzieję, że niedługo jakaś stacja przytuli Panią i znów można będzie poznawać i zarażać się Pani fascynacjami. A za ten gest jestem pełen uznania", "Bardzo mi przykro, że musiała Pani podjąć tę decyzję, ale rozumiem. I liczę, że będę mogła usłyszeć Panią w lepszym miejscu, bo Trójka Trójką już nie jest" - czytamy w komentarzach.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: radiowa trójka | Gaba Kulka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje