Reklama

Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się kolejnego dziecka. To już potwierdzone

Choć Kim Kardashian jakiś czas temu twierdziła, że z kolejnym dzieckiem raczej sobie nie poradzi, w jednym z ostatnich odcinków show "Z kamerą u Kardashianów" potwierdziła plotki, że spodziewają się z mężem kolejnego członka rodziny.

Kim Kardashian i Kanye West czekają na przyjście na świat kolejnego potomka

Celebrytka Kim Kardashian i jej mąż raper Kanye West po raz czwarty zostaną rodzicami. Dziecko ma przyjść na świat w maju, a urodzi je surogatka. Wiadomo też, że nie będzie to ta sama kobieta, dzięki której na świat przyszła ostatnia córka pary – roczna Chicago. Gromadkę pociech uzupełniają: trzyletni Saint i sześcioletnia North. Kolejnym dzieckiem, jak podają amerykańskie tabloidy, ma być chłopiec.

Reklama

W zeszłym roku Kim w wywiadzie dla amerykańskiego "Elle" powiedziała, że "nie sądzi, by była w stanie udźwignąć więcej" niż trójkę dzieci, które posiada oraz męża.

Celebrytka stara się wszystkim członkom rodziny poświęcać tyle samo czasu i uwagi. Niedługo po ukazaniu się tej rozmowy świat obiegła jednak informacja, że para poważnie myśli o kolejnym potomku.

Ze względu na to, że Kim Kardashian cierpi na przypadłość łożyska przyrośniętego, które może doprowadzić do powikłań w ciąży, dziecko znów urodzi surogatka. Poprzednia, która na świat wydała Chicago, za swoją pracę otrzymywała 4,5 tys. dolarów miesięcznie przez 10 miesięcy. Musiała też przestrzegać reguł, takich jak: zakaz palenia, spożywania alkoholu, brania narkotyków oraz uprawiania seksu w ciągu paru tygodni przed i po zapłodnieniu.

Oprócz tego nie mogła: brać gorących kąpieli ani chodzić do sauny, zajmować się kocią kuwetą, farbować włosów, pić więcej niż jedną kawę dziennie, a także jeść surowej ryby. Kim Kardashian i Kanye West mieli wszelkie prawne i rodzicielskie obowiązki wobec dziecka, nawet jeśli urodziłoby się z chorobami lub wadami wrodzonymi.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashan | Kanye West

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje