Reklama

Kayah pokazała zdjęcie sprzed ponad 20 lat! "Byłaś cudowna"

Kayah od lat jest obecna na scenie i wciąż cieszy się ogromną popularnością. Teraz przygotowała dla fanów niespodziankę - pokazała swoje zdjęcie sprzed ponad 20 lat!

Kayah od lat ma oddane grono fanów

Na jej profilu pojawił się plakat, na którym wokalista promuje program "To było grane", emitowany na antenie stacji TVN.

Reklama

Kayah była wtedy u szczytu popularności i objęła rolę prowadzącej programu. 

Na plakacie wystąpiła w dużych, okrągłych kolczykach i z fryzurą przypominającą afro. "No dobrze... przyznać się - kto pamięta? Kto oglądał? Który to rok?" - napisała wokalistka pod zdjęciem.

"To było grane" znacznie wpłynęło na życie piosenkarki. Na planie właśnie tego programu poznała swojego męża - Rinke Rooyensa

"Poznałem Kasię i strasznie się zakochałem. Cała reszta przestała być dla mnie ważna. Zakończyłem wszystkie kontrakty w Holandii i wróciłem do Polski" - wspominał Rooyens w rozmowie z magazynem "Viva!". Para pobrała się w 1998 roku. Ich związek oficjalnie zakończył się w 2010 roku. 

Plakat przywołał fanom miłe wspomnienia. "To był najwspanialszy program, który sprawiał ze największe mroki lat 90tych jaśniały. Kaju byłaś cudowna i pomysł Rinke był wspaniały", "Dużo radochy dawał mi ten program. To było fajne! Bez nadęcia i spiny za to z uśmiechem i muzyka", Zakochałam się wtedy w Pani głosie, miałam z 10 lat". "Fenomenalna prowadząca Kayah" - pisali w komentarzach (pisownia oryginalna).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kayah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje