Reklama

Kasia Kowalska pokazała zdjęcie syna. Ale wyrósł!

Kasia Kowalska rzadko pokazuje swojego syna. Ignacy ma już 12 lat, a jego fotografia z siostrą wzbudziła zainteresowanie w mediach.

Kasia Kowalska rzadko pokazuje swojego syna. Ignacy ma już 12 lat, a jego fotografia z siostrą wzbudziła zainteresowanie w mediach.
Kasia Kowalska ma dwoje dzieci - córkę Olę i syna Ignacego /AKPA

Ostatnio o rodzinie Kasi Kowalskiej zrobiło się głośno w marcu.

Jej córka, Ola, która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, trafiła wtedy do szpitala.

Piosenkarka 27 marca opublikowała nagranie, na którym informowała, że szpital prosił ją o zgodę na intubację Oli. Filmik szybko jednak zniknął z mediów społecznościowych. Wokalistka z powodu zakazów związanych z pandemią (zamknięte granice), nie mogła być przy córce.

Po trzech niezwykle trudnych tygodniach (Ola została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej) wreszcie zaczęły się pojawiać dobre informacje.

Reklama

Kowalska nigdy nie powiedziała wprost, że jej córka jest zakażona koronawirusem, nigdy jednak też nie zdementowała tych plotek. Dopiero po pewnym czasie okazało się, że testy na obecność koronawirusa w organizmie Oli wyszły negatywne. 

W końcu na Instagramie piosenkarki pojawił się kolejny wpis. Jednak tym razem Kowalska nie dziękowała już fanom za wsparcie. "Kochani, bardzo wam współczuję. Wszyscy jesteśmy tacy zawiedzeni, no jak można w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzeć od innego... Przecież to niesprawiedliwe, najpierw podejrzewają lekarze, że to ten, a później mówią, że nie ten, okropieństwo! Przecież teraz nasze łzy i modlitwy straciły na wartości... Jak śmiałaś córeczko zachorować jednak na coś innego!? Piszą do ciebie pełni troski rodacy" - napisała.

Zarówno Ola Kowalska, jak i jej mama, często pokazują się w mediach społecznościowych. Teraz jednak w sieci pojawiło się zdjęcie Oli i jej młodszego, 12-letniego brata, Ignacego. Doskonale widać, jak bardzo dzieci piosenkarki są do niej podobne. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Kowalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy