Reklama

Reklama

Karol G w duecie z Tiesto. Przebój "Don't Be Shy" podbija sieć!

Ponad 13 milionów wyświetleń w pięć dni zdobył wspólny przebój Tiesto i Karol G pt. "Don't Be Shy". Pierwsza anglojęzyczna piosenka latynoskiej gwiazdy szybko stała się hitem.

Ponad 13 milionów wyświetleń w pięć dni zdobył wspólny przebój Tiesto i Karol G pt. "Don't Be Shy". Pierwsza anglojęzyczna piosenka latynoskiej gwiazdy szybko stała się hitem.
Karol G nawiązała współracę z Tiesto /Todd Williamson/NBC/NBCU Photo Bank /Getty Images

Tiesto i Karol G tworzą historię za sprawą nowej kooperacji "Don't By Shy". To pierwsza anglojęzyczna piosenka Karol G, a także jej pierwsza przygoda na scenie dance. Ponadto Karol G jest pierwszą latynoską artystką, która nawiązała współpracę z laureatem Grammy, zdobywcą platynowych płyt i po prostu ikoną muzyki dance - Tiesto.

Do utworu "Don't By Shy" duet niedawno nakręcił teledysk. Wideo powstało w Miami na Florydzie, a za reżyserię odpowiada Christian Breslauer. Akcja rozgrywa się w wyjątkowym muzeum, pełnym niespodzianek i niesamowitych popisów tanecznych. W klipie poza Karol G i Tiesto wystąpił komik, Blake Webber.

Reklama

W ramach swej rezydencji w Las Vegas, Tiesto rozpocznie serię letnich występów pod hasłem "Don't Be Shy Las Vegas". Teledysk do nowego singla zostanie zaprezentowany na ogromnym telebimie na West Tower.

"Karol G jest niesamowicie utalentowaną supergwiazdą i genialnie sprawdziła się w tej piosence. Kiedy tylko usłyszałem jej gładki wokal w "Don't Be Shy", od razu wpadł mi w ucho. Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się tym utworem z fanami nas obojga na całym świecie" - powiedział.

"Współpraca z Tiesto to jedna z największych i najpiękniejszych niespodzianek, jaka mi się przydarzyła w tym roku. Na mojej playliście jest wiele jego piosenek i często ich słucham. Kiedy dostałam propozycję, by z nim współpracować, a na dodatek zaśpiewać moją pierwszą piosenkę po angielsku, osiągnęłam najwyższy poziom ekscytacji. Po pierwsze to możliwość współpracy z Tiesto, po drugie okazja, by nagrać piosenkę w całości po angielsku. Zawsze chciałam być fani kojarzyli mnie ze śpiewaniem po hiszpańsku, ale uważam, że fajnie jest czasem poeksperymentować, poszerzyć horyzonty i spróbować trafić do innego odbiorcy" - podsumowała Karol G.

"Don't Be Shy" to drugi utwór Tiesto, który powstał w wyniku współpracy producenta z wytwórnią Atlantic Records. We wrześniu 2020 roku ukazał się singel "The Business", który ma już ponad miliard odsłuchów. Piosenka zadebiutowała w TOP 10 na listach przebojów w 10 krajach, docierając na pierwsze miejsce amerykańskiej Dance Charts. Oficjalny teledysk do "The Business" ma już ponad 132 miliony odsłon na Youtube.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL