Reklama

Reklama

Kamp! zapowiada nową płytę (teledysk "Deny")

Zespół Kamp! zaprezentował nowy utwór "Deny" i towarzyszący mu teledysk. Piosenka zwiastuje trzecią płytę grupy.

Zespół Kamp! zaprezentował nowy utwór "Deny" i towarzyszący mu teledysk. Piosenka zwiastuje trzecią płytę grupy.
Członkowie Kamp! w teledysku "Deny" /

Najnowszy utwór Kamp! "Deny" zapowiadany jest jako klasyczny "powrót do przyszłości". To chęć nawiązania do popowych korzeni zespołu połączona z naturalną dla każdego twórcy potrzebą progresu. "Deny" to "piosenka" w jej najbardziej klasycznym wydaniu, z tradycyjna strukturą, zwrotkami i refrenami.

"Deny" to także pierwszy utwór Kamp! powstały we współpracy z osobą spoza zespołu, producentem Bartoszem Dziedzicem (odpowiedzialnym m.in. za płytę Brodki "Granda" czy solowy debiut Artura Rojka), który przez kilka ostatnich miesięcy stał się niejako czwartym muzykiem Kamp!, radykalnie zmieniając podejście do procesu twórczego.

Reklama

Do singla powstał teledysk wyreżyserowany przez Łukasza Zabłockiego, który współpracował z muzykami już przy okazji poprzedniej płyty.

Po raz pierwszy w klipie Kamp! widzimy członków zespołu jako głównych bohaterów.  

"Bawimy się konwencją, formułą, wizerunkiem, nawiązujemy do lat 90., ale chyba najbardziej chcieliśmy klipu, który będzie rozśmieszał. Wierzymy, że teledysk w reżyserii Łukasza Zabłockiego spełnia te warunki, choć ostateczna opinia należy do Was" - piszą muzycy. 

Zobacz teledysk "Deny":

Sprawdź tekst utworu "Deny" w serwisie Teksciory.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL