Reklama

Reklama

Justin Bieber zmaga się z nieuleczalną chorobą. Co mu dolega?

W ostatnich latach Justin Bieber musiał znosić krytykę na temat swojej złej kondycji i wyglądu. Pojawiały się sugestie, że piosenkarz zażywa narkotyki. Kanadyjczyk zdradził jednak, że jest poważnie chory.

W ostatnich latach Justin Bieber musiał znosić krytykę na temat swojej złej kondycji i wyglądu. Pojawiały się sugestie, że piosenkarz zażywa narkotyki. Kanadyjczyk zdradził jednak, że jest poważnie chory.
Justin Bieber wydaje płytę po 5 latach przerwy /Jayne Kamin-Oncea /Getty Images

4 stycznia 2020 roku Justin Bieber opublikował singel "Yummy". Utwór zapowiada nową płytę piosenkarza.

Sprawdź tekst utworu "Yummy" w serwisie Teksciory.pl!

To pierwszy album po pięcioletniej przerwie. Internauci wysnuwali niezliczone teorie dotyczące nieobecności muzyka.

W poście na Instagramie Kanadyjczyk wytłumaczył, że ma poważne problemy zdrowotne. W artykule dla serwisu TMZ wyznał, że niedawno dowiedział się, że choruje na boreliozę, którą można zarazić się po ukłuciu przez kleszcza.

Reklama

Dodatkowo u piosenkarza wykryto chroniczną mononukleozę, która powoduje ogólne osłabienie i gorączkę, a w gorszym przypadku może prowadzić także do zapalenia płuc i opon mózgowo-rdzeniowych.

Bieber wyliczał, że problemy zdrowotne negatywnie wpłynęły na jego skórę, funkcje mózgu i spowodowały znaczny spadek energii.

Dodał, że ostatnie lata były dla niego trudne, jednak właściwe leczenie przynosi poprawę. Poinformował także, że na razie jego przypadek jest nieuleczalny.  

"Wszystko to będzie dokładnie wytłumaczone w serialu dokumentalnym, który zamieszczę wkrótce na YouTube" - zapowiedział Kanadyjczyk.

Nagrania będą pojawiać się w serwisie YouTube pod szyldem "Justin Bieber: Seasons".

Fani będą mogli zajrzeć za kulisy studia nagraniowego oraz zobaczyć swojego idola w najbardziej osobistym wcieleniu. Bieber, jego przyjaciele i najbliżsi współpracownicy opowiadają o procesie twórczym oraz motywacji do komponowania nowych piosenek. Nie zabraknie też smaczków z życia prywatnego Justina - w serialu zostaną pokazane niepublikowane wcześniej materiały ze ślubu z Hailey Bieber. Odcinki będą zilustrowane między innymi nowymi utworami Justina.

Pierwszy odcinek zaplanowany jest na 27 stycznia o godz. 18:00 polskiego czasu, a kolejne epizody będą pojawiały się w każdą środę i poniedziałek. Abonenci YouTube Premium będą mogli oglądać odcinki przedpremierowo i bez reklam. Za reżyserię "Justin Bieber: Seasons" odpowiadają Michael D. Ratner oraz Joe Termini.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL