Reklama

Reklama

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już parą

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już parą. Duet w ostatnim czasie wydał teledysk do piosenki "Wenus", który wyreżyserował aktor.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już parą. Duet w ostatnim czasie wydał teledysk do piosenki "Wenus", który wyreżyserował aktor.
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już parą / VIPHOTO/East News /East News

Julia Wieniawa nie jest już partnerką Nikodema Rozbickiego. Na Instagramie aktora pojawiło się wspólne zdjęcie obojga, które podsumowano pozdrowieniami z Londynu. 

"Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź" - pisze aktor.

Zdjęcie w niecałą godzinę zebrało 30 tysięcy reakcji. Niektórzy nie dowierzają, że to prawda i doszukują się w tym żartu wokalistki i aktora. Wieniawa i Rozbicki oficjalnie spotykali się od listopada 2020 roku.

Niedawno ukazała się premierowa płyta Julia Wieniawy. W połowie czerwca do sprzedaży trafił album "Omamy", który promowały single "Na darmo", "Nie mam dla ciebie miłości" (Kayax XX Rework), "Rozkosz", "Nie mów", "Milczysz" i "Omamy".

Reklama

Później w sieci pojawił się teledysk "Wenus". Za piosenkę odpowiadają Julia Wieniawa i Kuba Karaś (muzyka) oraz Kasia Lins (tekst).

"Powyższy materiał to analogowy zapis kilku chwil z naszej podróży, który zmontowałem w teledysk. Cały klip został nagrany kamerą Super 8 na filmowych taśmach. Przedstawia beztroskie dni płynące w wolnym rytmie przygody. Narodziny Wenus w wersji wakacyjnej. To było piękne lato" - opowiadał autor klipu, aktor Nikodem Rozbicki, wówczas partner Wieniawy.

Sprawdź tekst piosenki "Wenus" w serwisie Tekściory.pl!

"Niech ta pigułka pięknych momentów przedłuży wam lato i dobrze nastroi w te pochmurne dni. Dziękuję Nikodem" - dodawała Julia Wieniawa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama