Reklama

Jose Carreras w blasku zimnych ogni

10 tysięcy zimnych ogni rozbłyśnie na toruńskiej Motoarenie podczas koncertu Jose Carrerasa. Wszystko w trakcie niezapomnianego przeboju z Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie - "Amigos para siempre".

W ten sposób toruński koncert nawiąże klimatem do największych tego typu imprez muzycznych na świecie.

Reklama

W trakcie koncertu, który odbędzie się 31 lipca Jose Carreras wykona zarówno największe przeboje operowe jak i utwory z popularnych musicali. Zaśpiewa też pieśni hiszpańskie, włoskie i neapolitańskie. Czymś wyjątkowym będzie wykonanie utworu "Amigos para siempre", który wielką popularność na całym świecie zyskał przy okazji Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku.

I właśnie przy okazji tego utworu organizatorzy koncertu szykują niespodziankę.

"Uczestnicy koncertu otrzymają od nas zimne ognie. Po wejściu na stadion będzie je można odnaleźć na każdym siedzisku. I w tym momencie chcielibyśmy fanów muzyki poprosić o współpracę. Chodzi o to, by wszyscy wspólnie zapalili zimne ognie właśnie podczas utworu 'Amigos para siempre'. Wtedy na stadionie wytworzy się niepowtarzalny klimat. Coś, co pozostanie w pamięci zarówno samego artysty jak i zgromadzonej publiczności" - tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu.

"Aby efekt był jak najlepszy ważne jest to, by wszyscy poczekali z zapaleniem zimnych ogni właśnie do tej piosenki. Z tego co wiem zostanie ona wykonana pod koniec koncertu. A myślę, że warto wykazać cierpliwość, bo efekt może zapierać dech w piersiach" - dodaje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

Zobacz Jose Carrerasa i Sarah Brightman w "Amigos para siempre":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: płomień | igrzysk | para | José Carreras | Jose Carreras

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje