Reklama

Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry zapowiadają nową płytę. Posłuchaj "Who's Laughing Now"

Grupa The Hollywood Vampires, w której skład wchodzą: wokalista Alice Cooper, znany z Aerosmith gitarzysta Joe Perry oraz aktor i muzyk Johnny Depp, w tym roku wyda kolejną płytę. Posłuchaj pierwszego, zapowiadającego ją singla "Who’s Laughing Now".

The Hollywood Vampires zapowiedzieli wydanie nowej płyty na 2019 rok

The Hollywood Vampires to amerykańska supergrupa muzyczna stworzona w 2015 roku przez Alice Coopera, Johnny'ego Deppa i Joe Perry'ego.

Reklama

Swój pierwszy album "Hollywood Vampires" zespół wydał 11 września 2015 i dedykował go muzykom rockowym zmarłym w latach 70.

Aktualnie grupa ogłosiła, że jeszcze w tym roku fani mogą spodziewać się drugiego albumu. Premiera "Rise" planowana jest na 21 czerwca.

Do sieci trafił pierwszy singiel z płyty, kawałek "Who's Laughing Now".

Na płytę złoży się 16 utworów, w  większości oryginalnych i napisanych przez poszczególnych członków zespołu. Uzupełnieniem będą trzy covery: "Heroes" Davida Bowiego, "You Can’t Put Your Arms Around a Memory" Johnny’ego Thundersa oraz "People Who Die", które stworzył Jim Carroll.

"Album jest nie tylko totalnie inny niż pierwsza płyta Vampires, jest wyjątkowy z pośród tego wszystkiego, co dotychczas zrobiłem" powiedział Alice Cooper. "Podszedłem do tego kompletnie inaczej, niż zwykle, gdy pracuję nad albumem" – dodał wokalista.

"To, co jest tutaj inne to to, że nie próbowałem zmieniać piosenek tak, by brzmiały bardziej jak Alice. Ponieważ każdy z nas jest pod różnymi wpływami, brzmienie tego albumu jest bardzo fajne. Myślę, że dzięki temu krążkowi pokażemy prawdziwe brzmienie Vampires, gdyż pierwsza płyta była oddaniem hołdu naszym rock'n'rollowym braciom” – powiedział Cooper. 

"Płyta prezentuje każdego z nas robiącego to, co robi najlepiej, bez oglądania się na siebie. Nie było presji ani terminów, co pozwoliło nam napisać i nagrać album, który jest jednym z najbardziej wolnych i najbardziej szczerych nagrań, w których uczestniczyłem. Nie mogę się doczekać, aby wykonać niektóre z tych utworów na żywo dla naszych fanów" – zdradził Joe Perry. 


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hollywood Vampires

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje