Reklama

Jędker (Monopol) krytykuje Popka: Wybaczą mu nawet tańce w sukience

Gang Albanii może pochwalić się ogromną popularnością w sieci oraz sporą ilością sympatyków. Jednak coraz więcej osób krytykuje Popka i jego kolegów za psucie polskiej sceny rapowej płytami takimi jak "Królowie życia".

Jędker krytykuje Popka i hejterów Monopolu

Najgłośniej zaprotestował Jędker, który był liderem grupy Monopol, przez którą przewinęli się m.in.: Robert M. (obecnie współtworzy Gang Albanii) oraz Red. Zespół wydał trzy albumy studyjne. Ostatni z nich "Eko" ukazał się w 2011 roku.

Reklama

Zespół zdobył popularność dzięki utworom takim jak "Zodiak na melanżu" oraz "Lans". Monopol mimo iż zdobył sławę na dyskotekach, został skrytykowany przez środowisko hiphopowe, które odsunęło się od byłego członka WWO.

Teraz Jędker ma za złe wszystkim, którzy w czasach Monopolu się od niego odcięli, że teraz zachwycają się Gangiem Albanii:

"Ponad 2 i pół roku minęło od całkowitego zamknięcia projektu Monopol, a widzę, że niektórym aż się krew w żyłach gotuje jak słyszą nazwę. Cieszę się że tak wyszło, bo to było zamierzone i wykonane z premedytacją. Udało się pomimo, że wziąłem na barki całość odpowiedzialności za zrobienie projektu elektronicznego (dance and electro - nie disco polo jak chcieli bardzo tego określenia niektórzy)" - wyjaśnia Jędker.

"Dobrze powiedział ktoś z portalu o rapie, że Popkowi nawet wybaczą naćpane tańce w sukience, a Jędkerowi nigdy. To znaczy ze osiągnąłem naprawdę ciekawe zjawisko socjologiczne, wyjątkowo!" - dodaje raper.

Jędker i Popek spotkali się przy okazji tworzenia solowej płyty Popka "Wyjęty spod prawa" (2007 r.). Były lider Monopolu odpowiadał za bity na albumie.

Zobacz klip "Zodiak na melanżu":

Sprawdź tekst "Zodiak na melanżu" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gang Albanii | monopol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje