Reklama

Reklama

Jak dziś wygląda najmłodszy syn Michaela Jacksona?

Do sieci trafiły najnowsze zdjęcia Bigiego (Blanketa) Jacksona, najmłodszego syna Michaela Jakcsona. Jak dziś wygląda 17-letni syn legendy?

Blanket Jackson w 2012 roku

Prince Michael Jackson znany był też jako "Blanket". W 2015 roku jego imię zostało zmienione na Bigi Jackson.

Pseudonim Blanket pojawił się za sprawą skandalu w Berlinie w 2002 roku, kiedy to Michael Jackson witając swoich fanów, pojawił się na hotelowym balkonie ze swoim synkiem, którego trzymał pod pachą i zasłaniał mu głowę kocem.

Prince Michael miał zaledwie siedem lat, gdy zmarł jego ojciec. Od tego czasu rzadko pojawia się publicznie. Tożsamość matki Bigiego nadal nie jest znana, ale sam Michael Jackson mówił, że urodziła go surogatka.

Reklama

"Dzieci żyją tak, jakby Michael nieustannie patrzył na nich z góry. Blanket miał najwięcej problemów z przystosowaniem się do nowej rzeczywistości po śmierci ojca. Był bardzo zagubiony i zdenerwowany" - informowała osoba z otoczenia Jacksonów magazyn "People".

Bigi od 2009 r. jest wychowywany przez babcię, Katherine Jackson. Razem mieszkają w Calabasas w Kalifornii. Obecne nastolatek uczęszcza do elitarnej szkoły Buckley Schoool. Młodzieniec interesuje się głównie wschodnimi sztukami walki.

W lipcu 2019 roku do sieci trafiły zdjęcia dawno niewidzianego syna gwiazdora. Media szybko przypomniały, że ostatni raz Bigi Jackson pojawił się premierze filmu "Avengers: Endgame", a jeszcze wcześniej uczestniczył w ceremonii zakończenia szkoły przez jego brata Prince'a.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Blanket Jackson | Bigi Jackson | Michael Jackson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje