Reklama

Reklama

Igor Herbut został ojcem. Wokalista pokazał zdjęcie dziecka [INSTAGRAM]

Igor Herbut i Małgorzata Dacko zostali rodzicami. Wokalista podzielił się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Igor Herbut pochwalił się, że został ojcem

Zaledwie kilka dni temu na Instagramie Igora Herbuta pojawiły się zdjęcia z ciążowej sesji, którą muzyk zrobił wraz ze swoją partnerką Małgorzatą Dacko, aby uwiecznić moment oczekiwań na narodziny synka.

W czwartek 18 lipca wokalista za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że od poniedziałku 15 lipca przez życie idą w trójkę.

"W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny! Kocham Cię synku. Kocham Cię Małgosiu" - czytamy.

Igor Herbut jest liderem formacji LemON, która zdobyła popularność dzięki trzeciej edycji "Must Be the Music. Tylko Muzyka". Wygrana w show Polsatu sprawiła, że kariera zespołu nabrała rozpędu.

Reklama

Partnerem Herbuta jest Małgorzata Dacko. Starsza o osiem lat od wokalisty kobieta przez pewien czas była menedżerką LemONa (jest też współautorką tekstów grupy). Obecnie jest producentką telewizyjną.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***


INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Igor Herbut | zespół LemON

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje