Reklama

Iggy Azalea zawiesza karierę. "Jeszcze wrócę"

Australijska raperka Iggy Azalea zdecydowała się zawiesić karierę. Na taką decyzję wpłynęły ostatnie miesiące, podczas których gwiazda miała problem z wydaniem i promocją swojej muzyki.

Iggy Azalea robi sobie przerwę

Azalea na Twitterze swoją decyzję ogłosiła 17 lutego, pisząc, że potrzebuje czasu, aby popracować nad swoją muzyką, która sprawi, że nie zostanie zapomniana.

Reklama

"Kiedy wrócę, będzie wiedzieć. I na pewno wrócę" - napisała.

Ostatnie kilka, a nawet kilkanaście miesięcy, nie są dobre dla kariery Iggy Azalei. Raperka, która na koncie ma takie hity jak "Fancy" i "Black Widow", nie potrafiła przekuć sukcesu debiutanckiego albumu i pójść za ciosem.

Jej drugi krążek - "In My Defense" - po wielu perturbacjach (rozstanie z partnerem, odejście z wytwórni) ukazał się w lipcu 2019 roku w wytwórni założonej przez raperkę. Jak się jednak okazało, nowa płyta gwiazdy cieszyła się wyjątkowo małym zainteresowaniem (dotarła do zaledwie 50. miejsca listy Billboard 200).

Również będąca kontynuacją albumu EP-ka "Wicked Lips" (grudzień 2019 r.) nie przyciągnęła słuchaczy.

Coraz mniejsza popularność oraz problemy finansowe i prywatne (Azaela padła ofiarą złodziei i straciła 350 tys. dolarów, w międzyczasie tymczasowo rozstała się z kolejnym partnerem), sprawiły, że raperka zdecydowała na podjęcie trudnej decyzji.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Iggy Azalea

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje