Reklama

Iggy Azalea pochwaliła się zdjęciem syna. Potwierdziła, że rozstała się z Playboyem Cartim

Na Instagramie raperka Iggy Azalea opublikowała pierwsze zdjęcie swojego syna. Okazało się, że gwiazda będzie go wychowywać jako samotna matka.

Iggy Azalea rozstała się z partnerem

30-letnia Iggy Azalea (sprawdź!) pod koniec kwietnia tego roku po raz pierwszy została mamą.

Reklama

Portale plotkarskie powołując się na własne źródła informowały, że Azalea już pod koniec zeszłego roku była w widocznej ciąży. Przez kilka miesięcy raperka nie publikowała również nowych postów na Instagramie.

Gwiazda urodziła syna o imieniu Onyx. Teraz pokazała jego pierwsze zdjęcie na Instagramie.

We wpisie potwierdziła, że rozstała się z ojcem chłopca - 24-letnim raperem Playboyem Cartim, z którym spotykała się od 2018 r. Para rok później przeprowadziła się do Atlanty. Mówiło się też o zaręczynach gwiazd, jednak tej plotki również nikt nie potwierdził.

"Ludzie biorą lojalność za pewnik. Dlatego raczej będę sama. Ostatniej nocy zdałam sobie sprawę, że sama wychowuję mojego syna i nie jestem już w związku" - ogłosiła Azalea.

Dodajmy, że raperka zawiesiła karierę kilka miesięcy po wydaniu drugiej płyty "In My Defense" w 2019 roku. Pod koniec ub. r. ukazała się jeszcze EP-ka "Wicked Lips". Pierwszą Zapowiedzią nowego materiału "End of an Era" jest singel "Dance Like Nobody's Watching" z Tinashe.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Iggy Azalea

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje