Reklama

Reklama

Ich Troje: Michał Wiśniewski i jego "Anioły"

Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Anioły", który promuje płytę "Pierwiastek z dziewięciu" grupy Ich Troje.

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska prezentują nowy teledysk Ich Troje

Przez pięć pierwszych lat działalności Ich Troje tworzyli Michał Wiśniewski, Jacek ŁągwaMagda Femme. Na przełomie XX i XXI wdarli się na szczyt list przebojów, stając się najbardziej popularnym zespołem w Polsce. Na przekór mediom, które początkowo nie chciały grać ich piosenek, odnieśli spektakularny sukces, sprzedając łącznie trzy miliony płyt.

Późniejsze lata to kolejne zmiany wokalistek, od Justyny MajkowskiejAni Świątczak, przez Jeanette Vik, Justynę PanfilewiczMartę Milan, aż do śpiewającej z zespołem od wiosny 2017 roku Agaty Buczkowskiej, pamiętanej z "The Voice of Poland".

Reklama

To właśnie z Buczkowską grupa nagrała nowy album, który ukazał się 11 listopada 2017. Na płycie "Pierwiastek z dziewięciu" znalazło się 12 nowych utworów napisanych w Harszu na Mazurach oraz bonus - "Letnia przygoda" Piotra Bukartyka.

"Od ponad roku intensywnie koncertujący po całej Polsce zespół wraz z plejadą towarzyszących im najlepszych polskich muzyków proponują wybuchową mieszankę nie tylko dla fanów zespołu, ale i dla nowego pokolenia" - czytamy w informacji prasowej.

Zdjęcia do teledysku "Anioły" zostały nakręcone w miejscowości Pelagia pod Łodzią. W klipie poza muzykami Ich Troje zagrali także Hubert Matysiak i Angelika Chałubek.

Autorami piosenki są Jacek Łągwa (muzyka) i Agnieszka Pędziwiatr (tekst).

Sprawdź tekst utworu "Anioły" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje