Reklama

Ich Troje bez Agaty Buczkowskiej. Kiedy nowa wokalistka?

Trzy lata trwała przygoda Agaty Buczkowskiej u boku Michała Wiśniewskiego w grupie Ich Troje. Na razie nie jest znane nazwisko nowej wokalistki, ale nie brak spekulacji, że do zespołu powróci na stałe Ania Świątczak, była żona lidera.

Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski w Ich Troje

Grupa Ich Troje niedawno pojawiła się w programie "Jaka to melodia?". Na scenie u boku Michała WiśniewskiegoJacka Łągwy pojawiła się była żona lidera - Ania Świątczak (sprawdź!), wokalistka zespołu w latach 2003-2010. To właśnie ona wspiera ich na ostatnich koncertach.

Reklama

To wtedy jeszcze mocniej fani zaczęli spekulować o przyszłości Agaty Buczkowskiej (sprawdź!), która śpiewała w Ich Troje od 2017 r.

"Nastąpiła roszada w składzie wokalnym i muzycznym, która jest niezbędna do dalszego prawidłowego rozwoju zespołu. Tym, którzy odchodzą życzę z całego serca powodzenia w życiu osobistym jak i zawodowym. Mam nadzieję, że wspólnie spędzony czas składał się z chwil, które w większości będziecie miło wspominali. Z moich i swoich błędów wyciągniecie wnioski, które zaowocują nowymi projektami lub przynajmniej oszczędzą rozczarowania" - napisał enigmatycznie Michał Wiśniewski na Facebooku.

Zainteresowane strony jeszcze nie skomentowały oficjalnie rozstania. Część fanów rozpoczęła jednak akcję "Chcemy Agatę na jubileuszach" w związku z nadchodzącymi koncertami z okazji 25-lecia zespołu.

W najnowszym wpisie na Instagramie Agata Buczkowska też jest mocno tajemnicza.

"I koniec laby, jutro bierzemy się do muzycznej roboty" - napisała wokalistka.

W Ich Troje za mikrofonem stały kolejno: Magda Femme (1995-2001), Justyna Majkowska (2001-03), Ania Świątczak (2003-10), Jeanette Vik (2010-11), Justyna Panfilewicz (2011-13), Marta Milan (2013-17) i Agata Buczkowska (od 2017). Ta ostatnia z zespołem nagrała płytę "Pierwiastek z dziewięciu" (2017).


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | Agata Buczkowska | Anna Świątczak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje