Reklama

Hard Rockowa Scena Muzzo: Mamy komplet!

Poznaliśmy nazwy trzech ostatnich półfinalistów naszego konkursu Hard Rockowa Scena Muzzo, w którym do wygrania jest możliwość nagrania swojej płyty! A finał już 26 maja w Krakowie!

Trzej ostatni półfinaliści to grupy Spacey, Bloo i Monotyp i to oni zaprezentują się w akustycznym programie w kolejne czwartki maja na scenie klubu Hard Rock Cafe Kraków.

Reklama

W sumie w konkursie wystąpi 10 półfinalistów Hard Rockowej Sceny Muzzo wyłonionych przez jury z zespołów zgłoszonych w serwisie Muzzo.pl. Każdy z wykonawców oceniany jest przez publiczność swojego koncertu. To ona, za pomocą specjalnie przygotowanych kart do głosowania, zdecyduje, który z artystów zagra w kolejnym etapie.

W ten sposób do finału zostanie zaklasyfikowanych trzech wykonawców. Stawkę uzupełni czwarty uczestnik, wybrany na zasadach "dzikiej karty" przyznanej przez jury. 26 maja w Hard Rock Cafe Kraków na wspólnej scenie zaprezentuje się czwórka finalistów. Koncerty będą bezpośrednio oceniane przez jury i specjalnie zaproszonych gości. Zwycięzca całego konkursu otrzyma możliwość nagrania swojej płyty w profesjonalnym studiu Earthworm Records!

Za nami już występy następujących zespołów: Lee Monday, Freedom, The Evergreen, Followers Of Light, GiflofStrefa.

Jako ostatnia w kwietniu na Hard Rockowej Scenie Muzzo zagra grupa The Chilloud (czwartek, 28 kwietnia).

W maju wystąpi ostatnich trzech półfinalistów. Poniżej prezentujemy tych wykonawców:

Krakowski Monotyp (zagra 5 maja) to autorski projekt muzyków grających w zespole Latające Talerze. "Wszystkie na nowo, współcześnie zaaranżowane w brzmieniu oscylującym w stronę brytyjskiego i amerykańskiego alternatywnego rocka" - piszą o sobie.

Grupę tworzą: Jerzy Janik (wokal, bas), Wojciech Hadam (gitary), Marcin Mączyński (klawisze, wokal) i Sławomir "Słava" Puka (perkusja).

W składzie pop-rockowego zespołu Bloo (12 maja) znajdziemy muzyków wspierających Łzy. Pochodząca z Wodzisławia formacja działa od 2010 roku, ale ma już na koncie sporo sukcesów (m.in. wygrana na jednym z najważniejszych festiwali rockowych na Śląsku - Rock Trendy 6).

"W Bloo muzyka jest rzeczywistością, źródłem energii i emocji, które Wam przekazujemy. Obserwacją świata, który widzimy za oknem, ludzi których spotykamy na co dzień i wydarzeń, które trwale zapisują się w naszej pamięci" - mówią muzycy Bloo.

Jako ostatni z półfinalistów Hard Rockowej Sceny Muzzo zaprezentuje się wrocławski Spacey (19 maja).

"Nasze utwory to efekt wspólnych nieprzespanych godzin, ciężkiej pracy i braku jakichkolwiek kompromisów. Nasze teksty opowiadają historie, które dotyczą każdego z nas. Słowa wraz z muzyką zostają w pamięci każdego, kto jest wyobraźnią poza teraźniejszością, każdego, kto choć trochę jest spacey" - wyjaśnia kwintet.

Partnerami konkursu są Hard Rock Cafe Kraków i Earthworm Records.

Sprawdź szczegóły konkursu na www.scena.muzzo.pl!

Czytaj także:

Strefa: Nowe wyzwanie

Giflolf: Poetycko i folkowo

Followers Of Light: Zupełnie nowe doświadczenie

The Evergreen: Materiał na płytę już jest

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kraków | komplet | konkurs | koncerty | rock | Hard Rockowa Scena Muzzo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje