Reklama

Gwiazda disco-polo pokazała zdjęcie z mamą. To po niej odziedziczyła urodę?

Na jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie Magda Narożna pokazała się ze swoją mamą. Wszystko to przy okazji jej urodzin. Fani zauważają, że obie panie są do siebie podobne.

Na jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie Magda Narożna pokazała się ze swoją mamą. Wszystko to przy okazji jej urodzin. Fani zauważają, że obie panie są do siebie podobne.
Magdalena Narożna jest wokalistką Piękni i Młodzi /Krzysztof Jarosz /Agencja FORUM

Magdalena Narożna jest niekwestionowaną gwiazda disco polo. Piękni i Młodzi szturmem podbili scenę hitami "Kocham się w tobie" (posłuchaj!) i "Ona jest taka cudowna".

Reklama

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Ekipa z Łomży w 2014 r. dotarła do finału muzycznego programu Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka" jako pierwszy discopolowy wykonawca.

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów. Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie zespołu.

Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku, Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie". Na początku lutego do szyldu Piękni i Młodzi powrócił Dawid Narożny, który do współpracy zaprosił swoją drugą żonę - Joannę Narożną oraz Elę Kliś.

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała się na zdjęciu z matką

Na Instagramie Magdę Narożną obserwuje ponad 200 tys. fanów. Wokalistka regularnie publikuje tam zdjęcia pokazującą ją również ze strony prywatnej. Ostatnio opublikowała ujęcie ze swoją mamą.

"Moja mamcia skończyła 60 lat. Piękny wiek ! Mamusiu życzę Ci kolejnych zdrowych i szczęśliwych lat! Jesteś Piękna i Młoda" - napisała gwiazda.

Fani Narożnej życzą w komentarzach wszystkiego najlepszego mamie swojej idolki, a niektórzy zauważają podobieństwo między paniami.

""Jesteście piękne, a Ty jesteś bardzo podobna do Mamy" - czytamy.

Czytaj także:

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) chwali się sylwetką. "Fiu, fiu, fiu"

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała zdjęcia w skąpym bikini. Fani oszołomieni! "Jak Afrodyta"

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) odsłoniła biust. "Co to za królewna"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Piękni i Młodzi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy