Reklama

Reklama

Guess Why: Pokonani przez Beatlesów

Do sklepów muzycznych trafił niedawno drugi album polskiej formacji Guess Why, zatytułowany "Road To The Horizon". Wśród utworów, które się na nim znalazły, jest także utwór "I Want You" z repertuaru zespołu The Beatles. Stało się tak pomimo wcześniejszych ustaleń samych muzyków.

Jak ujawnił nam Perła, gitarzysta i wokalista Guess Why, jeszcze zanim zespół wszedł do studia, jego członkowie poczynili pewne ustalenia dotyczące materiału, który ma trafić na "Road To The Horizon". Jednym z nich było założenie, iż na płycie nie znajdzie się żaden cover. Stało się jednak inaczej.

- Co tu dużo mówić. Ta piosenka wygrała z nami, a nie my z nią. Wchodząc do studia zakładaliśmy sobie, że nie będzie na płycie żadnych coverów. Mniej więcej w tym samym czasie, a nawet trochę wcześniej, zacząłem zagłębiać się w dyskografię The Beatles. Kiedy usłyszałem tę piosenkę, chwyciłem za gitarę i z ciekawości zacząłem ją grać. Pokazałem chłopakom na próbie i stwierdziliśmy, że możemy ją sobie dla jaj raz czy dwa zagrać. Kiedy jednak zaczęliśmy grać, opętała nas i nie było już odwrotu, musieliśmy ją nagrać - powiedział Perła w rozmowie z INTERIA.PL.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL