Reklama

Reklama

Grzegorz Hyży i piosenka do filmu "Pech to nie grzech": Zobacz teledysk

Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Pech to nie grzech" w wykonaniu Grzegorza Hyżego, jurora "The Voice of Poland". Utwór promuje nową komedię romantyczną "Pech to nie grzech" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego.

Grzegorz Hyży zaśpiewał piosenkę do filmu "Pech to nie grzech"

25 grudnia do kin wejdzie "Pech to nie grzech" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, twórcy takich filmowych przebojów, jak m.in. "Porady na zdrady", "Dzień dobry, kocham cię!", "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!" i "Nigdy w życiu!", które łącznie zobaczyło ponad 6 mln widzów.

Tekst piosenki "Pech to nie grzech" nawiązuje do historii ukazanej w filmie.

Autorem nagrania jest Grzegorz Hyży, któremu z muzyką pomógł Konrad Biliński.

"Niektórym wydaje się, że pech determinuje całe ich życie, kłody pod nogami to ich chleb powszedni, a miłość nigdy nie zapuka do ich drzwi. Tymczasem wystarczy chwila, która może wywrócić do góry nogami cały świat, a pech, o który obwiniają swoje niepowodzenia może stać się początkiem prawdziwego szczęścia" - czytamy w informacji o piosence.

Reklama

Do utworu powstał również teledysk, który ukazuje fragmenty filmu. Reżyserem klipu jest Konrad Aksinowicz.

Sprawdź tekst piosenki "Pech to nie grzech" w serwisie Teksciory.pl

W obsadzie filmu "Pech to nie grzech" pojawią się Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Tomasz Karolak, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Anna Dereszowska oraz - po raz pierwszy w głównej roli - Maria Dębska.

Odnosząca sukcesy bizneswoman - Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach - Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego pięknanarzeczona - Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha.

Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej - Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes...

Płytowy dorobek Grzegorza Hyżego (obecnie trenera "The Voice of Poland") to "Z całych sił" (2014) i "Momenty" (2017).

Wokalista ma już na koncie filmową piosenkę - "Podatek od miłości" zaśpiewany w duecie z Kayah.

Sprawdź tekst piosenki "Podatek od miłości" w serwisie Teksciory.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje