Reklama

Reklama

Gorąca Alicja Ruchała kokietuje i uwodzi ("Living My Life")

Poniżej możecie zobaczyć imprezowy teledysk "Living My Life" śpiewającej modelki Alicji Ruchały.

Poniżej możecie zobaczyć imprezowy teledysk "Living My Life" śpiewającej modelki Alicji Ruchały.
Alicja Ruchała na okładce singla "Living My Life" /Sony Music Polska

Alicja Ruchała była twarzą licznych modowych magazynów na całym świecie (m.in. "Vogue", "Elle" czy "Harper's Bazaar"). 28-latka może się też pochwalić podpisanymi kontraktami reklamowymi w Rosji i Turcji.

Sprawdź tekst "No Longer Want You" w serwisie Teksciory.pl!

Na początku 2017 r. roku zadebiutowała jako wokalistka, prezentując teledysk "No Longer Want You". Do tej pory odtworzono go ponad 1,3 mln razy.

Największe zainteresowanie wzbudziła po tym, gdy w mediach pojawiły się informacje, że ta piosenka może znaleźć się w gronie utworów zgłoszonych do polskich preselekcji do Eurowizji. Ostatecznie nagranie nie znalazło się w gronie zakwalifikowanych do finałowej rozgrywki (TVP nie ujawnia pozostałych zgłoszeń).

Reklama

Z kolejnym wakacyjnym singlem "Summer Love" wystąpiła w koncercie "#iDance... Morze przebojów" podczas Top of the Top Sopot Festival.

Sprawdź tekst "Summer Love" w serwisie Teksciory.pl!

Teraz śpiewająca modelka i ekonomistka (skończyła studia wyższe) prezentuje teledysk do piosenki "Living My Life".

"Zaczaruje i zabiorę do mojego, innego świata. Rozbujaj swoją wyobraźnię i poczuj się jak na weekendowej imprezie, która zbliża się wielkimi krokami!" - zaprasza Alicja Ruchała.

Utwór powstawał w dwóch krajach - produkcja w Szwecji, a wokale w Los Angeles.

Teledysk nakręcony został w Warszawie przy wsparciu produkcyjnym Donatana. Reżyserią zajął się Michał Konrad a w obsadzie znalazły się m.in. Urszula Fryc i Sandra Traczyk, które razem wystąpiły w klipie "Pali się" Cleo.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL