Gdzie odpoczywa Roxie Węgiel? Wakacyjne zdjęcia robią furorę, jak zareagował Kevin Mglej?

Michał Boroń

Oprac.: Michał Boroń

"You are so hot in white" - tak na Instagramie zareagował producent Kevin Mglej, gdy jego ukochana Roxie Węgiel opublikowała relację z Hiszpanii. Według doniesień plotkarskich mediów, 19-letnia wokalistka spędza tam wieczór panieński.

Roxie Węgiel pokazała zdjęcia z Hiszpanii
Roxie Węgiel pokazała zdjęcia z HiszpaniiPiotr KamionkaReporter

O prywatnym życiu Roxie Węgiel (sprawdź!) i jej związku z producentem i kompozytorem Kevinem Mglejem jest głośno od momentu, kiedy para publicznie potwierdziła, że jest razem. Stało się to na początku 2023 r., kiedy wokalistka skończyła 18 lat i wypuściła swoją drugą płytę "13+5". Mglej pomagał Roxie w pracach nad tym wydawnictwem.

Wkrótce para ogłosiła swoje zaręczyny, a wiosną tego roku plotkarskie media doniosły, że Roxie i Kevin wzięli w tajemnicy ślub cywilny (miał o tym świadczyć wpis do ewidencji CEIDG, gdzie pojawiło się dwuczłonowe nazwisko wokalistki).

Roxie Węgiel odpoczywa w Hiszpanii. To jej wieczór panieński?

Teraz 19-latka szykuje się do uroczystości kościelnej (wielokrotnie podkreślała, że wiara jest dla niej ważna). W instagramowej relacji możemy zobaczyć, że razem z przyjaciółkami wybrała się do Hiszpanii w rejonie Alicante. Swoje koleżanki określiła mianem "bride babes", od angielskiego słowa druhna. Na jednym ze zdjęć pozuje w białej sukience i welonie.

"You are so hot in white" - na fotografię błyskawicznie zareagował Kevin Mglej, który niedawno zapowiedział ograniczenie swojej działalności na Instagramie.

Roxie Węgiel o adrenalinie i tanecznych niespodziankach, które szykuje na nadchodzące występyINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}