Reklama

Eva Basta pokazała zdjęcia z chrztu syna. Wszystko odbyło się w sekrecie

Zespół Basta znany jest dobrze w środowisku disco polo. Gwiazdorska para podzieliła się z fanami prywatnymi zdjęciami.

Zespół Basta istnieje od 2007 roku

Zespół Basta powstał w 2007 roku.

Reklama

Znani są z takich utworów, jak "Kocham ten stan" (sprawdź!), "Miłość bierze co chce" (posłuchaj!), "Serce nie Facebook", "W niebie miejsca nie ma" czy "Mała prawda" (zobacz klip!).

Po duecie z Marcinem Millerem (wspólnie zaśpiewali przebój "Malyna"), popularność wokalistki, Evy Basty, zaczęła rosnąć.

Mimo sławy udało jej się utrzymać ciążę w tajemnicy. Chodziło o problemy zdrowotne gwiazdy, przez które nie było pewne, czy wszystko dobrze się skończy.

"U jezuitów modliliśmy się, by nasze dziecko przyszło na świat całe i zdrowe. Zostaliśmy wysłuchani" - opowiada piosenkarka. Syn - Nataniel - przyszedł na świat 7 lutego. Imię nie jest przypadkowe. Nataniel po hebrajsku oznacza "dar od Boga".

Małżeństwo zorganizowało kameralny chrzest, w którym uczestniczyli tylko rodzice chrzestni. "Nataniel przez całą mszę był wyjątkowo grzeczny i spokojny. Później uśmiechał się do zakonników. Ten dzień zapamiętam jako jeden z najpiękniejszych w moim życiu" - opowiada wokalistka. Pochwaliła się również zdjęciami z wydarzenia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Eva Basta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje